هدر اصلی
1390/12/21 15:43:25
سرویس دیگر رسانه‌ها
روح الله حسینیان:

احتمال منتفی شدن سوال از رییس جمهوری وجود دارد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این که احتمال منتفی شدن سوال از رییس جمهوری وجود دارد، گفت: برخی از نمایندگان در تلاش هستند طرح سوال از رییس جمهوری در صحن مطرح نشود.
احتمال منتفی شدن سوال از رییس جمهوری وجود دارد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این که احتمال منتفی شدن سوال از رییس جمهوری وجود دارد، گفت: برخی از نمایندگان در تلاش هستند طرح سوال از رییس جمهوری در صحن مطرح نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/9692.jpg احتمال,منتفی,شدن,سوال,از,رییس,جمهوری,وجود,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام روح الله حسینیان درمورد طرح سوال از رییس جمهوری به ایرنا گفت: انتخابات مهم و سرنوشت ساز نهمین دوره مجلس شورای اسلامی سیلی به گوش غرب نواخت و مردم شیرین کام شدند.

وی افزود:با طرح سوال از رییس جمهوری و جدال های تازه نباید این شیرینی را تلخ کنیم.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس ادامه داد: بهتر است طرح سوال از رییس جمهوری پس از مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی مطرح شود، چرا که حضور رییس جمهوری درصحن علنی مجلس بگومگوهای بین مجلس و دولت ایجاد می کند که خوب نیست.

حسینیان گفت: طرح سوال از رییس جمهوری توسط 79 نفر از نمایندگان در 10 محور تهیه و به هیات رییسه تقدیم شد. این طرح سوال 18 بهمن ماه در صحن علنی مجلس اعلام وصول شد.

وی افزود: رییس جمهوری قرار است روز چهارشنبه 24 اسفندماه برای پاسخ به این نمایندگان در صحن علنی مجلس حضور یابد.

وی اعلام کرد: 'محمود احمدی نژاد' امروز در جمع مردم کرج در سخنان خود اعلام کرد که در هفته جاری از اقدامات دولت به مردم گزارش می دهد.

نماینده مردم تهران، ری ، شمیرانات و اسلامشهر در خصوص احتمال ارایه لیست مشترک میان جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری در دور دوم انتخابات مجلس نهم گفت: این احتمال ها و گمانه زنی ها در شورای مرکزی جبهه پایداری مطرح نشده و جبهه متحد اصولگرایان نیز چنین پیشنهادی ارایه نکرده است.

حسینیان در خصوص استراتژی جبهه متحد پایداری نیز گفت: ما استراتژی گذشته خود را ادامه می دهیم اما هرپیشنهادی ارایه شود مطالعه می شود ولی از اصول خود در ارتباط با افراد کوتاه نمی آیم و امیدواریم هر 25 نفر لیست تهران از جبهه پایداری باشد.

پایان پیام /

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet