هدر اصلی
1390/12/21 16:28:55
سرویس سیاسی
سیدفتح‌الله حسینی:

حضور مردم در انتخابات بیانگر اهمیت انقلاب نزد آنهاست

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: مردم با حضور گسترده خود در روز ۱۲اسفند در پای صندوق‌های رای یک‌بار دیگر ثابت کردند که با تمام وجود حامی انقلاب و مقام معظم رهبری هستند و تحت هیچ‌ شرایطی تحت‌تأثیر حرف‌های بیگانگان و دشمنان نظام قرار نمی‌گیرند.
حضور مردم در انتخابات بیانگر اهمیت انقلاب نزد آنهاست عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: مردم با حضور گسترده خود در روز 12اسفند در پای صندوق‌های رای یک‌بار دیگر ثابت کردند که با تمام وجود حامی انقلاب و مقام معظم رهبری هستند و تحت هیچ‌ شرایطی تحت‌تأثیر حرف‌های بیگانگان و دشمنان نظام قرار نمی‌گیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/16789.jpg حضور,مردم,در,انتخابات,بیانگر,اهمیت,انقلاب,نزد,آنهاست Icana

سیدفتح‌الله حسینی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان مطلب فوق به خبرنگار ویژه‌نامه مجلس و مردم نشریه باختر، گفت: در روز 12 اسفند مردم عزیز ایران اسلامی حماسه‌ای دیگر را رقم زدند که قابل ستایش است و باید قدردان این مردم بود. حضور گسترده مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیانگر اهمیت انقلاب نزد آنهاست و این‌که جمهوری اسلامی را مردم با تمام وجود می‌خواهند و اجازه نمی‌دهند هیچ آسیبی به آن وارد شود.

نماینده مردم پاوه‌، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی درادامه گفت: دشمنان نظام انتظار چنین حماسه‌ای را از طرف مردم با توجه به مشکلات موجود خصوصا گرانی و بیکاری نداشتند و در تخیلات خود اینگونه برنامه‌ریزی کرده بودند که از عدم‌حضور مردم در پای صندوق‌های رای به نفع خود بهره‌برداری کرده و ضربه مهلکی بر پیکره نظام وارد آورند که خوشبختانه و به حول قوه الهی مردم با هوشیاری زیاد این دسیسه دشمن را نیز خنثی کردند و اجازه ندادند دشمنان جمهوری اسلامی به خواسته‌های خود برسند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به‌وجود برخی مشکلات در کشورمان گفت: در حال حاضر گرانی و بیکاری از معضلات کشورمان محسوب می‌شود که مردم بدون توجه به این مشکلات و فقط برای رقم زدن آینده‌ای درخشان به‌صورت گسترده در جای‌جای ایران اسلامی در پای صندوق‌های رای حاضر شده و یک‌بار دیگر ثابت کردند که تحت هر شرایطی حامی انقلاب و مقام معظم رهبری هستند.

این نماینده مجلس در ادامه گفت: مردم در تمام ایران اسلامی با علم به این‌که رای‌شان در آینده‌شان تاثیر مستقیم دارد، در انتخابات نهمین دوره مجلس شرکت کردند و برای این‌که بتوانند ایرانی آباد بسازند و آینده خود، خانواده و فرزندان خود را به خوبی رقم بزنند در روز 12 اسفند در پای صندوق‌های رای حاضر شدند و نمایندگان دوره نهم مجلس شورای اسلامی باید برای رای مردم احترام قائل شده و در راستای اهداف و خواسته‌های آنها گام‌های اساسی را‌ بردارند.

حسینی با اشاره به حضور حماسی مردم کرمانشاه در انتخابات مجلس نهم، گفت: مردم حوزه انتخابیه اینجانب همچون دوره‌های قبلی حضوری گسترده و چشمگیر در این انتخابات داشتند و به خوبی به ندای مقام معظم رهبری که حضور مردم را باعث رشد و اعتلای ایران اسلامی دانسته بودند لبیک گفتند. بنده شخصا از تمام عزیزانی که در این انتخابات شرکت کرده و برای انتخاب نمایندگان اصلح رای خود را به صندوق انداختند تشکر می‌کنم و امیدوارم مجلس نهم بتواند برای رفاه حال مردم اقدامات خوبی را انجام دهد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به فرارسیدن عید نوروز، برای همه مردم ایران بهترین‌ها را آرزو کرده و گفت: امیدوارم سال آینده سالی پر از خیر و برکت و موفقیت برای تمام ایرانیان عزیز باشد و همچنین از خداوند برای مقام معظم رهبری آرزوی سلامتی دارم تا بتوانند با رهبری مدبرانه خود ایران و ایرانی را به قله‌های افتخار برسانند.

پایان پیام /.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet