هدر اصلی
1390/12/21 17:44:13
سرویس کمیسیون ها

بررسی بودجه انسداد مرزها در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه موضوع بودجه مورد نیاز وزارت کشور در بخش انسداد مرزها و همچنین در حوزه‌های مختلف سیاسی –عمرانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بررسی بودجه انسداد مرزها در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه موضوع بودجه مورد نیاز وزارت کشور در بخش انسداد مرزها و همچنین در حوزه‌های مختلف سیاسی –عمرانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/250.jpg بررسی,بودجه,انسداد,مرزها,در,جلسه,امروز,کمیسیون,امنیت,ملی Icana

 محمد کرمی‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه بعدازظهر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در این جلسه که با حضور اعضا و معاونین وزارت کشور تشکیل شد، بحث‌های مفصلی راجع به بودجه مورد نیاز این وزارت خانه در لایحه بودجه سال 91 کل کشور صورت گرفت.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه امروز موضوعات مربوط به هر یک از حوزه‌های ماموریتی وزارت کشور در بخش‌های مختلف از جمله مسئله انسداد مرزها، فعالیت‌های عمرانی و سایر حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی وزارت کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: هر یک از معاونین وزارت کشور در مورد بودجه سال 91 توضیحاتی دادند و نمایندگان حاضر در کمیسیون نیز نظرات خود را در مورد میزان بودجه مورد نیاز حوزه‌های مختلف این وزارتخانه ارایه کردند.

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بررسی بودجه سایر وزارتخانه‌های مرتبط با کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در جلسات آینده این کمیسیون ادامه خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet