هدر اصلی
1390/12/21 17:40:56
سرویس اقتصادی
بودجه وزارت نفت افزایش نداشته است/ دولت بنای سرمایه‌گذاری در نفت را ندارد

شبانپور: بودجه وزارت نفت در کمیسیون انرژی بررسی شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس از بررسی بودجه وزارت نفت در نشت امروز کمیسیون انرژی خبر داد و گفت: بودجه وزارت نفت در قیاس با سال گذشته هیچ افزایش قیمتی نداشته است و با توجه به دولت قصد سرمایه‌گذاری نفتی در کشور ندارد.
شبانپور: بودجه وزارت نفت در کمیسیون انرژی بررسی شد عضو کمیسیون انرژی مجلس از بررسی بودجه وزارت نفت در نشت امروز کمیسیون انرژی خبر داد و گفت: بودجه وزارت نفت در قیاس با سال گذشته هیچ افزایش قیمتی نداشته است و با توجه به دولت قصد سرمایه‌گذاری نفتی در کشور ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/10696.jpg شبانپور:,بودجه,وزارت,نفت,در,کمیسیون,انرژی,بررسی,شد Icana

حسن شبانپور درگفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان این که در نشست امروز (یکشنبه 21 اسفندماه) کمیسیون انرژی بودجه وزارت نفت بررسی شد، تصریح کرد: بودجه وزارت نفت در قیاس با سال گذشته هیچ گونه افزایشی نداشته است.

نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی افزود: رقم در نظر گرفته در لایحه بودجه سال 91 برای وزارت نفت، رقم مناسبی برای سرمایه‌گذاری در بخش نفت نیست و اگر همین روند ادامه یابد در صادرات نفت و گاز مشکل جدی خواهیم داشت.

وی با بیان این که با اعتبارهای در نظر گرفته شده روند کار در پارس جنوبی با سرعت کمتری ادامه خواهد داشت، ادامنه داد: لایحه بودجه احکام برنامه پنجم را در نظر گرفته نشده است.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس هشتم یادآور شد: با این رقم در نظر گرفته شده امیدی به سرمایه‌گذاری در بخش نفت کشور نیست و گویا دولت قصد سرمایه‌گذاری کلان نفتی در کشور ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet