هدر اصلی
1390/12/21 17:36:00
سرویس کمیسیون ها
طاهری خبر داد:

بودجه وزارتخانه‌های ورزش و ارشاد در کمیسیون فرهنگی بررسی شد

عضو کمیسیون فرهنگس مجلس هشتم از بررسی وضعیت لایحه بودجه وزارتخانه‌های ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی در این کمیسیون خبر داد.
بودجه وزارتخانه‌های ورزش و ارشاد در کمیسیون فرهنگی بررسی شد عضو کمیسیون فرهنگس مجلس هشتم از بررسی وضعیت لایحه بودجه وزارتخانه‌های ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی در این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/12244.jpg بودجه,وزارتخانه‌های,ورزش,و,ارشاد,در,کمیسیون,فرهنگی,بررسی,شد Icana

سید علی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت گفت: در نشست امروز (یکشنبه21 اسفند) افزایش بودجه وزارت ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسللامی با حضور برخی از مسئولان مربوطه در کمیسیون فرهنگی مجلس بررسی شد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، افزود:  محمدرضا نقدی فرمانده نیروی مقاومت بسیج نیز درباره عملکرد این نهاد در سال گذشته در کمیسیون فرهنگی گزارشی مبسوط ارائه کرد و خواستار افزایش بودجه این نهاد در لایحه بودجه سال 91 شد.

به گفته وی همچنین منصور واعظی رییس کل نهادهای کتابخانه‌های عمومی کشور با حضور در کمیسون فرهنگی خواستار افزایش لایحه بودجه  91این نهاد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet