هدر اصلی
1390/12/21 18:04:00
سرویس کمیسیون ها

بررسی بودجه بازنشستگی پیش از موعد در کمیسیون اجتماعی

اعضاء کمیسیون اجتماعی مجلس امروز بودجه بازنشستگی پیش از موعد را بررسی کردند.
بررسی بودجه بازنشستگی پیش از موعد در کمیسیون اجتماعی اعضاء کمیسیون اجتماعی مجلس امروز بودجه بازنشستگی پیش از موعد را بررسی کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/964.jpg بررسی,بودجه,بازنشستگی,پیش,از,موعد,در,کمیسیون,اجتماعی Icana

سید علی میرخلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خانه ملت، گفت: مدتی پیش بند «ز» از ماده 80 قانون پنجم برنامه توسعه، که  قانون بازنشستگی پیش از موعد است، را در کمیسیون اجتماعی بررسی کردیم و انتظار داشتیم تا در بودجه سال 91 اعتباری برای این کار منظور شود ولی این اعتبار لحاظ  نشده است.

نماینده مردم رودان، میناب وجاسک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز این نکته مطرح شد که اگر کسی با 25 سال سابقه بازنشسته شود، حقوقی معادل 25 روز دریافت کند. این نکته سبب می‌شود تا مشاغلی برای جوانان خالی شود.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون اجتماعی در جلسه امروز با این موضوع مخالفت کردند و قرار شد در مورد این موضوع ، در جلسه کمیسیون بعدی بار دیگر به تبادل نظر بپردازیم. 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: لایحه مورد بررسی بودجه سال ۹۱ کشور، لایحه‌ای زمان‌بر بوده و باید برای اعلام نتیجه و تصمیم‌گیری‌هایی که درباره بودجه قسمت‌های مختلف گرفته می‌شود، فرصت کافی در اختیار کمیسیون‌های تخصصی قرار گیرد و بررسی‌ها محدود به یک یا دو جلسه نشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet