هدر اصلی
1390/12/21 23:09:06
سرویس سیاسی

استعفای 12نماینده اردن در اعتراض به فساد مقام‌های دولتی

دوازده نماینده پارلمان اردن در اعتراض به عدم پیگرد قانونی مقام‌های ارشد این کشور در ارتباط با پرونده فساد اقتصادی استعفا دادند.
استعفای 12نماینده اردن در اعتراض به فساد مقام‌های دولتی دوازده نماینده پارلمان اردن در اعتراض به عدم پیگرد قانونی مقام‌های ارشد این کشور در ارتباط با پرونده فساد اقتصادی استعفا دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/1205.jpg استعفای,12نماینده,اردن,در,اعتراض,به,فساد,مقام‌های,دولتی Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از آسوشیتدپرس، دوازده نماینده پارلمان اردن امروز -یکشنبه- در اعتراض به مصوبه پارلمان مبنی بر عدم انجام تحقیقات قضایی از مقام‌های ارشد این کشور در زمینه فساد اقتصادی از سمت خود استعفا دادند.
استعفای نمایندگان پارلمان اردن پس از آن صورت گرفت که در جلسه چهارشنبه گذشته پارلمان، پیشنهاد کمیته پارلمانی مبنی بر انجام تحقیقات قضایی از «معروف البخیت» نخست‌وزیر سابق این کشور درباره پرونده فساد اقتصادی را رد کرد.
بر اساس این گزارش، بخیت یک شرکت تولید فسفات را به دولت برونئی به طور غیرقانونی به فروش رسانده بود.
هفت وزیر به همراه «باسم عوادالله» رئیس سابق دادگاه عالی اردن نیز در میان مقام‌هایی هستند که باید تحت پیگرد قانونی قرار بگیرند.
نمایندگان مستعفی، پارلمان اردن را به تسلیم شدن در قبال تلاش‌های سیاسی در ارتباط با بزرگترین موضوع فساد اقتصادی تاریخ اردن متهم کردند./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet