هدر موبایل
1390/12/22 14:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
بادامچیان خطاب به مخالفان طرح علنی سوال از رییس جمهور:

بهترین راه حاضر شدن و جواب به سوالات نمایندگان است

رییس دولت بیان خوبی دارد پس پیشنهاد می کنم که بهترین راه حاضر شدن و جواب به سوالات نمایندگان است؛ احمدی نژاد به نمایندگان ملت احترام بگذارد و برای مردم پاسخ دهد.
بهترین راه حاضر شدن و جواب به سوالات نمایندگان است رییس دولت بیان خوبی دارد پس پیشنهاد می کنم که بهترین راه حاضر شدن و جواب به سوالات نمایندگان است؛ احمدی نژاد به نمایندگان ملت احترام بگذارد و برای مردم پاسخ دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/9943.jpg بهترین,راه,حاضر,شدن,و,جواب,به,سوالات,نمایندگان,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ اسدالله بادامچیان عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اسدالله بادامچیان قائم مقام حزب موتلفه ،با اشاره به سخنان برخی اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس (حامیان دولت) مبنی بر لزوم منتفی شدن سوال از رییس جمهور،به اعتدال گفت: نمی توان نمایندگان را از سوال از رییس جمهور منع کرد ، سوال حق نماینده است.
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی ادامه داد:رییس جمهور هم نباید سوال نمایندگان را یک موضع علیه خود تلقی کند ؛ نمایندگان حق سوال دارند و رییس جمهور حق پاسخ گویی که به لطف خدا رییس دولت بیان خوبی دارد و کم نمی آورد، پس پیشنهاد می کنم که بهترین راه حاضر شدن و جواب به سوالات نمایندگان است؛احمدی نژاد به نمایندگان ملت احترام بگذارد و برای مردم پاسخ دهد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: هر جا رییس جمهور احساس کرد اشتباه کرده است ، بگوید اشتباه کرده ام ؛ مردم از کسی که اعتراف صادقانه به اشتباه خود می کند ، خوشنود می شود، اما اگر بیاید بگوید هر چه من گفته ام حق داشته ام و هر که با من برخورد کند ، نا حق است را مردم نمی پسندند.
وی برخی حامیان دولت در مجلس را مخاطب قرار داد و گفت: این موضوع را بزرگ و تابو نکنید، سوالی است که باید رییس جمهور پاسخ بگوید؛ تلاش می کنید که سوال نشود ، مگر سوال شود چه اتفاقی می افتد؟ کسی به قهر رفتن و خانه نشینی رییس جمهور را نمی داند و یا ...؟

وی در خاتمه گفت: جای این صحبت ها و بحث ها به طور طبیعی رفتار کنید ، بهتر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet