هدر اصلی
1390/12/23 13:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نریمان خبرداد:

پیشنهادهای بودجه‌ای نمایندگان در مورد آب و فاضلاب و مسکن

یک عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:در جلسه روزگذشته این کمیسیون پیشنهادهای نمایندگان در مورد آب و فاضلاب و بخش‌های مرتبط با مسکن بررسی شد.
پیشنهادهای بودجه‌ای نمایندگان در مورد آب و فاضلاب و مسکن یک عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:در جلسه روزگذشته این کمیسیون پیشنهادهای نمایندگان در مورد آب و فاضلاب و بخش‌های مرتبط با مسکن بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/13486.jpg پیشنهادهای,بودجه‌ای,نمایندگان,در,مورد,آب,و,فاضلاب,و,مسکن Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محسن نریمان به ایسنا گفت:متاسفانه درعمده پیشنهادهای مطرح شده دراین جلسه منابع مالی مشخصی ارائه نشده بود و به همین دلیل تصویب آنها انجام نشد،اما در هر صورت پیشنهادهایی که در این جلسه تصویب شده است، به کمیسیون تلفیق می‌رود تا در آنجا به رای گذاشته شود و بعد از آن در صحن علنی مجلس مطرح شود.

نریمان تاکید کرد: البته پیشنهادهایی که رای نیاورده‌اند و در کمیسیون تلفیق مطرح نمی‌شوند هم چاپ خواهند شد و در اختیار نمایندگان قرار خواهند گرفت تا نماینده پیشنهاد دهنده در صورت لزوم آنها را دوباره در صحن علنی مجلس و در جریان بررسی بودجه مطرح کنند تا شاید در صحن رای بیاورد، هرچند که احتمال آن چندان زیاد نیست.

عضوکمیسیون عمران مجلس در مورد پیشنهادهای تصویب شده در این جلسه گفت: برخی پیشنهادها در مورد مسکن روستایی، توسعه شبکه آب و فاضلاب و مسائل شهری بررسی و به رای گذاشته شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet