هدر اصلی
1390/12/23 17:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
خباز:

پیش شرط 1+5 برای مذاکره،زورگویی است

عضو فراکسیون خط امام (ره) با بیان اینکه ایران زیر بار ظلم نمی‌رود،گفت:ایران به هیچ وجه مذاکره با پیش شرط را نخواهد پذیرفت.
پیش شرط 1+5 برای مذاکره،زورگویی است عضو فراکسیون خط امام (ره) با بیان اینکه ایران زیر بار ظلم نمی‌رود،گفت:ایران به هیچ وجه مذاکره با پیش شرط را نخواهد پذیرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/13752.jpg پیش,شرط,1+5,برای,مذاکره،زورگویی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛محمدرضا خباز درخصوص اعلام آمادگی 1+5 برای مذاکره و مطرح کردن پیش شرط برای آن،به ایسنا گفت:پیش از این اخباری منتشر شده بود مبنی بر اینکه 1+5 مذاکره را بدون پیش شرط پذیرفته است، لذا آن را به فال نیک گرفته و اعلام کردیم که منطق حاکم بر 1+5، منطقی و بدون پیش شرط است.

نماینده کاشمر درمجلس با اشاره به شروط 1+5 برای مذاکره اظهار کرد: در این صورت مشخص می‌شود باز شیطان بزرگ در آنجا رسوخ پیدا کرده است که از حرف منطقی پیشین خود تغییر موضع داده و سخنان دو سال قبل خود را مطرح کرده‌اند.

وی تصریح کرد:بنابراین اگر اینگونه بود که ایران، دو سال پیش هم می‌توانست این پیشنهاد غیرمنصفانه را بپذیرد.

خباز ادامه داد:معتقدم مذاکره در هر شرایطی بدون پیش شرط گذاشتن مفید فایده است، زیرا پیش شرط گذاشتن یعنی نوعی تحقیر طرف مقابل و زورگویی و می‌توان از این حرکت به قلدری تعبیر کرد.

این عضو فراکسیون خط امام(ره) با بیان این‌که 1+5 ابتدا با پیشنهادی سعی می‌کند شرایط را تلطیف کند، اما بعد زیر قول خود می‌زند، تاکید کرد: ایران به هیچ وجه زیر بار ظلم و تعدی نخواهد رفت و اگر بخواهند پیش شرط بگذارند، بدانند که ایران نه در گذشته پذیرفته، نه حال می‌پذیرد و نه در آینده خواهد پذیرفت.

وی ابراز داشت:غنی‌سازی حق ماست و مسالمت‌آمیز نیز انجام می‌شود، بنابراین اگر بخواهند ما را از انرژی مسالمت‌آمیز هسته‌‌ای محروم کنند این کار آنها یعنی از بین بردن تلاش‌های شبانه‌روزی دانشمندان و از دست دادن دستاوردهای مهم، لذا ایران هرگز تن نخواهد داد و آنها باید در آرزوی چنین پیشنهاد و پذیرشی از سوی ایران باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet