هدر اصلی
1390/12/23 15:02:00
سرویس اجتماعی
سلیمی مطرح کرد:

تعدیل تکالیف نوروزی، رویکرد وزارت آموزش‌وپرورش

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در حال حاضر با انجام اقدامات کارشناسی دقیق، رویکرد وزارت آموزش و پرورش این است که تکالیف دانش‌آموزان به ویژه در ایام نوروز تا حدودی تعدیل شود.
تعدیل تکالیف نوروزی، رویکرد وزارت آموزش‌وپرورش دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در حال حاضر با انجام اقدامات کارشناسی دقیق، رویکرد وزارت آموزش و پرورش این است که تکالیف دانش‌آموزان به ویژه در ایام نوروز تا حدودی تعدیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1482.jpg تعدیل,تکالیف,نوروزی،,رویکرد,وزارت,آموزش‌وپرورش Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت درباره تکالیف دانش‌آموزان در تعطیلات نوروزی تصریح کرد: تا چند سال قبل تکالیف نوروزی یکسان و برنامه‌ریزی شده‌ای از سوی وزارت آموزش و پرورش تالیف می‌شد و در اختیار دانش آموزان سراسر کشور قرار می گرفت  در حالی که بخش قابل توجهی از این تکالیف با توانایی‌های آموزشی بچه‌ها همخوانی نداشت.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اما مدتی است خوشبختانه تدابیر صحیحی از سوی مسئولان نظام آموزشی کشور اندیشیده شده و به همین دلیل در سال‌های اخیر شاهد سبک شدن تکالیف نوروزی دانش‌آموزان هستیم.

وی افزود: در حال حاضر با انجام اقدامات کارشناسی دقیق، رویکرد وزارت آموزش و پرورش این است که تکالیف دانش‌آموزان تا حدودی تعدیل شود.

این نماینده مردم در مجلس هشتم بیان کرد: در حقیقت دانش‌آموزان نباید به طور کامل از آموزش جدا شوند و همچنین نباید به آنها تکالیف داده شود؛ انتخاب یک راه میانه و متوسط در این خصوص کار دشواری است که ضروری به نظر می‌رسد.

عضو فراکسیون بیداری اسلامی بیان داشت: تناسب تکالیف نوروزی با سطح آموزشی دانش‌آموزان نیز اصلی است که نباید فراموش شود./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet