هدر اصلی
1390/12/23 17:06:06
سرویس کمیسیون ها
زارعی از جلسه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس خبرداد:

پایان بررسی لایحه بودجه ۹۱ در کمیسیون شورا‌ها

نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس از پایان بررسی لایحه بودجه ۹۱ کل کشور در این کمیسیون خبر داد و گفت: ‌ نظرهای پیشنهادی کمیسیون بعد از جمع بندی تقدیم کمیسیون تلفیق می‌شود.
پایان بررسی لایحه بودجه ۹۱ در کمیسیون شورا‌ها نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس از پایان بررسی لایحه بودجه ۹۱ کل کشور در این کمیسیون خبر داد و گفت: ‌ نظرهای پیشنهادی کمیسیون بعد از جمع بندی تقدیم کمیسیون تلفیق می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/971.jpg پایان,بررسی,لایحه,بودجه,۹۱,در,کمیسیون,شورا‌ها Icana

علی اصغر زارعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، ‌درباره جزئیات جلسه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: ‌ کمیسیون از روز یکشنبه (۲۱ اسفند) مشغول بررسی لایحه بودجه ۹۱ کل کشور است و امروز بررسی‌های خود را در این باره ادامه داد.
نماینده مردم تهران، ‌ ری، ‌ اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس نظرهای پیشنهادی خود را درباره لایحه بودجه بیان کردند و در پایان جلسه قرار شد تا این نظر‌ها بعد از جمع بندی تقدیم کمیسیون تلفیق شوند.
نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه بررسی لایحه بودجه ۹۱ در این کمیسیون پایان یافت، تصریح کرد: پس از جمع بندی تایپ و ویرایش نظرهای مطرح شده در کمیسیون، پیشنهاد‌ها در قالب یک گزارش تقدیم کمیسیون تلفیق می‌شود و آنجا درباره آن‌ها تصمیم گیری شود. /
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet