هدر موبایل
1390/12/23 18:01:39
سرویس کمیسیون ها
در نشست امروز کمیسیون عمران صورت گرفت؛

بررسی پیشنهادات بودجه‌ای اعضای کمیسیون عمران

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان این که اعضای کمیسیون عمران در نشست امروز خود، پیشنهادات مطرح شده را بررسی و رأی گیری کردند، از ارسال پیشنهادات این کمیسیون به کمیسیون تلفیق در سال آینده خبر داد.
بررسی پیشنهادات بودجه‌ای اعضای کمیسیون عمران نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان این که اعضای کمیسیون عمران در نشست امروز خود، پیشنهادات مطرح شده را بررسی و رأی گیری کردند، از ارسال پیشنهادات این کمیسیون به کمیسیون تلفیق در سال آینده خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/10654.jpg بررسی,پیشنهادات,بودجه‌ای,اعضای,کمیسیون,عمران Icana

محسن نریمان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان این که در نشست امروز (سه‌شنبه 23 اسفندماه) کمیسیون عمران پیشنهادات، برای تدوین بودجه 91 مطرح شد، گفت: برخی از پیشنهادات امروز با رأی اعضا به تصویب رسید و به کمیسیون تلفیق ارائه خواهد شد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی افزود: زمان ارائه پیشنهادات به کمیسیون تلفیق اول فروردین ماه است که هیأت رئیسه کمیسیون با تدوین پیشنهادات آن‌ها را به تلفیق ارائه می‌دهد..

وی ادامه داد: پیشنهادات مطرح شده درباره میزان بودجه‌های عمرانی و کاهش تأثیر نوسات نرخ ارز بر وضعیت مسکن در سال آینده بود.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس یادآور شد: اعضای کمیسیون پیشنهادات بودجه‌ای دیگری هم داشتند که به علت کمبود این پیشنهادات در جلسات آینده مطرح می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet