هدر اصلی
1390/12/23 18:28:28
سرویس کمیسیون ها
نیکنام خبر داد:

تصویب کلیات طرح حمایت حداکثری از تولید داخل

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم با اشاره به نتیجه امروز کمیسیون صنایع و معادن،‌ از تصویب کلیات و برخی از مواد طرح حمایت حداکثری از تولید داخل خبر داد.
تصویب کلیات طرح حمایت حداکثری از تولید داخل عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم با اشاره به نتیجه امروز کمیسیون صنایع و معادن،‌ از تصویب کلیات و برخی از مواد طرح حمایت حداکثری از تولید داخل خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/13428.jpg تصویب,کلیات,طرح,حمایت,حداکثری,از,تولید,داخل Icana

ابوالفتح نیکنام در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت: جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بررسی طرح حمایت حداکثری از تولید داخل، مواد ابهام دار آن را برطرف کرده و کلیات آن را به تصویب رساند.

نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی افزود: این طرح که متشکل از 12 ماده واحده است، در مرکز پژوهش‌های اسلامی مورد بررسی قرار گرفته بود و مجدد در کمیسیون صنایع و معادن بررسی و رفع اشکال شد.

وی ادامه داد: با تصویب کلیات این طرح و موافقت مجلس و تأیید شورای نگهبان، راهی برای جلوگیری از واردات اقلام مرتبط با این صنعت و امکان ساخت آن در داخل کشور فراهم می شود.

به گفته نیکنام، این طرح چند سال قبل هم در مجلس مطرح شد و قانون آن به تصویب رسید و با تصویب کلیات جدید، برخی از موارد آن بهینه و کاربردی‌تر شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: همچنین لایحه بودجه سال 91 کشور از سوی اعضای کمیسیون و با حضور نمایندگان بخش‌های مرتبط با صنعت و معدن و ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم با بررسی این بخش‌های مرتبط، کار بررسی بودجه سال 91 در کمیسیون صنایع و معادن به اتمام رسیده و راهی کمیسیون تلفیق مجلس شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet