هدر اصلی
1391/02/04 08:52:10
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افتخاری:

تفکیک جنسیتی در بیمارستان‌ها با جدیت دنبال می‌شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس با اشاره به حضور پربار وزیر بهداشت در کمیسیون متبوعش گفت:در این جلسه مقرر شد طرح تفکیک جنسیتی که در برخی مراکز رعایت نمی‌شود با جدیت تمام دنبال شود.
تفکیک جنسیتی در بیمارستان‌ها با جدیت دنبال می‌شود عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس با اشاره به حضور پربار وزیر بهداشت در کمیسیون متبوعش گفت:در این جلسه مقرر شد طرح تفکیک جنسیتی که در برخی مراکز رعایت نمی‌شود با جدیت تمام دنبال شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1440.jpg تفکیک,جنسیتی,در,بیمارستان‌ها,با,جدیت,دنبال,می‌شود Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛‌لاله افتخاری نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی از حضور وزیر بهداشت،‌درمان و آموزش پزشکی در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد وبه باشگاه خبرنگاران گفت:مرضیه وحید دستجردی و معاونان وی با حضور درجلسه کمیسیون آموزش مجلس مسائل مهم مربوط به این حوزه را برای نمایندگان تشریح کرد.

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات تصریح کرد:در این جلسه در خصوص تسهیل در امر انتقال دانشجویان خارج از کشور به دانشگاه‌های کشور،‌ فراهم آوردن امکانات در مناطق آزاد برای جذب دانشجویان بیشتر، پیشرفت حوزه اختراعات پزشکی، کارکنان حوزه بهداشت و درمان نیروهای به‌ورز، تامین نیروهای مورد نیاز بیمارستان‌ها و چگونگی رعایت اصل 44 در حوزه سلامت بحث شد.

وی در ادامه به مسئله تفکیک جنسیتی بیمارستان‌ها اشاره کرد و گفت:‌در این جلسه  مقرر شد طرح تفکیک جنسیتی که در برخی مراکز رعایت نمی‌شود با جدیت تمام دنبال شود.

وی خاطرنشان کرد:با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کمیسیون آموزش و تحقیقات در خصوص مسائل مهمی بحث شده و این جلسه پربار بود./ه 


اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet