شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/02/04 14:30:02
سرویس فرهنگی
نوروزی با انتقاد از عملکرد اداره کل تربیت‌بدنی عنوان کرد:

فقدان مربی ایرانی مشکل ملی‌پوشان رشته‌های رزمی

نایب رئیس فراکسیون ورزش‌های رزمی مجلس شورای اسلامی، گفت: یکی از مشکلاتی که تیم ملی ورزش‌های رزمی همچون ووشو مدتها با آن دست به گریبان بوده بلاتکلیفی چند ماهه به دلیل نداشتن مربی و انتصاب مربیان خارجی و بدون تعصب برای آن رشته است.
فقدان مربی ایرانی مشکل ملی‌پوشان رشته‌های رزمی نایب رئیس فراکسیون ورزش‌های رزمی مجلس شورای اسلامی، گفت: یکی از مشکلاتی که تیم ملی ورزش‌های رزمی همچون ووشو مدتها با آن دست به گریبان بوده بلاتکلیفی چند ماهه به دلیل نداشتن مربی و انتصاب مربیان خارجی و بدون تعصب برای آن رشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/4678.jpg فقدان,مربی,ایرانی,مشکل,ملی‌پوشان,رشته‌های,رزمی Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خانه ملت با بیان اینکه ورزشی‌های رزمی از سوی مسئولان ورزشی مهجور مانده، اظهارداشت: ورزش‌های انفردی و به طور خاص ورزش‌های رزمی یکی از کم هزینه‌ترین و پرافتخارترین شاخه ورزشی است که با وجود حمایت کم مسئولان از آن درخشش زیادی داشته است.

نمانیده مردم رباط‌‌‌‌‌‌‌ کریم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه اداره و گزینش مربیان تیم ملی ورزش‌ها‌ی‌ رزمی، گفت: یکی از مشکلاتی که تیم ملی ورزش‌های رزمی همچون ووشو مدتها با آن دست به گریبان بوده بلاتکلیفی چندماهه به دلیل نداشتن مربی و انتصاب مربیان خارجی و بدون تعصب برای آن رشته است.

این مدرس ورزش‌های رزمی با بیان اینکه تجربه نشان داده در مصاف‌ ملی حضور مربی ایرانی موفقیت‌های بیشتری را برای ورزشکاران به ارمغان آورده، تاکید کرد:  به طور قطع حضور یک مربی کارآزموده و با تعصب ایرانی تاثیر بیشتری از یک مربی چینی در تیم ملی ووشو و یا کونگ فو خواهد داشت.

وی با بیان اینکه درکلیه رشته‌های ورزش رزمی زمینه زیادی برای نام‌آور کردن ایران و به احتزار درآوردن پرچم کشورمان را در میدان‌های جهانی وجود دارد، ابرازداشت: ورزش‌های رزمی با کمترین هزینه، بیشترین بهره‌ را برای کشور داشته است و عموما به دلیل استعداد بالای جوانان در این شاخه ورزشی به طور خودجوش استعدادهای آن یافت می‌شود.

عضو فراکسیون روحانیان مجلس با اشاره به این مطلب که گاه در برخی از مراکز دیگر هم با فقدان مدیر و مربی روبروییم، تصریح کرد: می‌توان به جرات گفت که طی 4 سال اخیر اداره کل تربیت بدنی مدیرتثبیت شده‌ای را به خود ندیده‌است، به طوری که ملاحظه می‌شود در طول زمان کوتاهی چهارمدیرکل تغییر داده شده که برخی از آنها مدیران پروازی و برخی دیگر بازنشسته، ناتوان و غیر متخصص بودند.

نایب رئیس فراکسیون ورزشهای رزمی با بیان اینکه «به عنوان یک روحانی این توان را دارم تا ظرف مدت یک سال 30 تا 50 هزار قهرمان ورزشی را در اداره تربیت بدنی به جامعه ورزش ارائه کنم»، گفت: از جمله خصیصه‌های یک مدیر ورزشی، کارآزموده بودن و داشتن روحیه ورزشی و ریسک پذیری منطقی است که اگر این‌گونه نباشد قادر نخواهد بود در ورزش تحول مثبت ایجاد کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet