هدر موبایل
1391/04/11 11:55:12
سرویس صحن
ابوترابی‌فرد در پاسخ به تذکر علی‌پور

مخالفان و موافقان با قید قرعه سخنرانی کردند

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با رد تذکر نماینده مردم ماکو مبنی بر اینکه رعایت عدالت برای سخنرانی مخالفان و موافقان در صحن علنی امروز نشده است، گفت: مخالفان و موافقان به قید قرعه سخنرانی داشتند.
مخالفان و موافقان با قید قرعه سخنرانی کردند نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با رد تذکر نماینده مردم ماکو مبنی بر اینکه رعایت عدالت برای سخنرانی مخالفان و موافقان در صحن علنی امروز نشده است، گفت: مخالفان و موافقان به قید قرعه سخنرانی داشتند. https://cdn.icana.ir/d/019/19394.jpg مخالفان,و,موافقان,با,قید,قرعه,سخنرانی,کردند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد علی‌پور در نشست علنی امروز (یکشنبه 11 تیر) مجلس شورای اسلامی به استناد بند 11 ماده 23 آیین‌نامه داخلی مجلس با بیان اینکه جای تاسف دارد که در صحن علنی مجلس و نهاد قانونگذاری عدالت اجرا نشود، گفت: متاسفانه هنگام ثبت‌نام مخالفان و موافقان، هیات رئیسه رعایت انصاف و عدالت را نداشت.

نماینده مردم ماکو، چالدران، پلدشت و شوط در مجلس شورای اسلامی افزود: من از صبح امروز به‌عنوان مخالف و موافق چه هنگام سخنرانی وزیر مسکن و چه درباره کاندیداتوری ریاست کمیسیون اصل 90 ثبت‌نام کردم اما متاسفانه شاهد قرائت اسامی جدیدی از نمایندگان هستیم.

ابوترابی‌فرد با رد تذکر علی‌پور با بیان اینکه وقت مجلس محدود است و همه همکاران با توجه به دغدغه و تخصصی که دارند، قصد سخنرانی دارند، گفت: تمامی سخنرانی‌های امروز و اظهارات موافق و مخالف به قید قرعه انجام گرفته شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet