هدر موبایل
1391/04/11 11:52:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خبر داد؛

تعیین نامزدهای نهایی ریاست دیوان محاسبات کشور

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از مشخص شدن اسامی نامزدهای نهایی تصدی ریاست دیوان محاسبات کشور و رآی گیری برای آن خبر داد.
تعیین نامزدهای نهایی ریاست دیوان محاسبات کشور نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از مشخص شدن اسامی نامزدهای نهایی تصدی ریاست دیوان محاسبات کشور و رآی گیری برای آن خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/20144.jpg تعیین,نامزدهای,نهایی,ریاست,دیوان,محاسبات,کشور Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛غلامرضا تاج گردون نماینده مردم گچساران در مجلس  با اشاره به بررسی صلاحیت نامزدهای تصدی ریاست و دادستانی دیوان محاسبات کشور در کمیته مسئول در این کمیسیون به  باشگاه خبرنگاران گفت: آقایان رحمانی فضلی، شاهرخی و عربیان برای تصدی سمت ریاست دیوان محاسبات اعلام آمادگی کرده بودند که در نهایت رحمانی فضلی و شاهرخی با تایید کمیته مذکور برای کاندیداتوری احراز این سمت انتخاب شدند.

وی در ادامه به انتخاب دادستانی دیوان محاسبات نیز اشاره کرد و افزود:‌ آقایان رحیمی، مژدهی پور، امامی، مقدمی زاد، شفیعی و نبوتی کاندیدای کسب به این سمت بودند که در نهایت رحیمی، مژدهی پور و نبوتی انتخاب شدند.

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پایان خاطر نشان کرد: افراد منتخب در این کمیته در جلسه امروز(یکشنبه) کمیسیون برنامه و بودجه معرفی خواهند شد تا پس از رای گیری در این کمیسیون به صحن علنی معرفی شدند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet