انتخابات ریاست جمهوری
1391/04/11 12:06:43
سرویس صحن
قاضی‌پور

هیات رئیسه در انتخاب رئیس کمیسیون اصل 90 براساس آیین‌نامه عمل کرده است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس انتقادات نمایندگان نسبت به نحوه انتخاب ریاست کمیسیون اصل ۹۰ را جایز ندانست و گفت: هیات رئیسه مجلس فردی را انتخاب کرده و از آنجایی که ما به‌عنوان نمایندگان قسم خورده‌ایم آیین‌نامه را قبول داشته باشیم، باید به انجام این انتخابات تمکین کنیم.
هیات رئیسه در انتخاب رئیس کمیسیون اصل 90 براساس آیین‌نامه عمل کرده است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس انتقادات نمایندگان نسبت به نحوه انتخاب ریاست کمیسیون اصل 90 را جایز ندانست و گفت: هیات رئیسه مجلس فردی را انتخاب کرده و از آنجایی که ما به‌عنوان نمایندگان قسم خورده‌ایم آیین‌نامه را قبول داشته باشیم، باید به انجام این انتخابات تمکین کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/19420.jpg هیات,رئیسه,در,انتخاب,رئیس,کمیسیون,اصل,90,براساس,آیین‌نامه,عمل,کرده,است Icana

 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور در نشست علنی امروز (یکشنبه 11 تیر) مجلس شورای اسلامی پس از انتقادات نمایندگان نسبت به نحوه انتخاب ریاست کمیسیون اصل 90 در صحن علنی گفت: نمایندگان قسم خورده‌اند که به آیین‌نامه مجلس پایبند باشند و انتخاب ریاست کمیسیون نیز براساس آیین‌نامه داخلی در حال انجام است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آیین‌نامه مجلس تصریح دارد که رئیس کمیسیون اصل 90 با پیشنهاد هیات رئیسه مجلس از بین اعضای ثابت کمیسیون و با رای نمایندگان انتخاب می‌شود، افزود: در حال حاضر هیات رئیسه مجلس فردی را انتخاب کرده و ما به‌عنوان نمایندگان قسم خورده‌ایم آیین‌نامه را قبول داشته باشیم باید به انجام این انتخابات تمکین کنیم.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در آیین‌نامه مجلس نیامده است که هیات رئیسه چند گزینه را برای ریاست کمیسیون مشخص کند، گفت: بنابراین تا اصلاح آیین‌نامه داخلی، آیین‌نامه موجود باید رعایت شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet