هدر موبایل
1391/04/11 15:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

دولت هر چند روز یک بار وعده ارزانی می دهد!

در کشور برای ماه مبارک تمهیداتی انجام می گرفت؛ امیدواریم امسال هم اقدامی عملی از سوی دولت انجام شود تا مردم با دلی خوش وارد ماه مبارک رمضان شوند و نگران نباشند.
دولت هر چند روز یک بار وعده ارزانی می دهد! در کشور برای ماه مبارک تمهیداتی انجام می گرفت؛ امیدواریم امسال هم اقدامی عملی از سوی دولت انجام شود تا مردم با دلی خوش وارد ماه مبارک رمضان شوند و نگران نباشند. https://cdn.icana.ir/d/019/4803.jpg دولت,هر,چند,روز,یک,بار,وعده,ارزانی,می,دهد! Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدجلال یحیی زاده فیروزآبادی  عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) به مجلس نیوزگفت:مجلس همواره به اجرای دقیق و کامل قانون تاکید داشته و خواهد داشت ، ما به پروسه هدفمندی یارانه ها وارد شده ایم و نمی تواینم این قانون را اجرایی نکنیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: در بودجه سالانه مبالغ مورد نظر هدفمندی دیده شده است و در سال های آتی نیز دیده خواهد شد پس انتظار ما این است که دولت به عنوان قوه مجریه نسبت به هدفمند سازی بر مبنای قوانینی که در این زمینه مصوب شده است پایبند باشند و این قوانین را اجرایی کنند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده تصور می کنم اگر دولت از ابتدا نسبت به قانون هدفمندی  به طور کامل خاضع بود ، خیلی از مشکلاتی که در حال حاضر دامداران ، صنعتگران و کشاورزان را نا امید ، فرسوده و منزوی کرده پیش نمی آمد ؛ دولت از اجرای قانون در هیچ کجا و هیچ موضوعی ضرر نمی کند و سفارش ما این است که دولت اصل قانون را اجرایی کند .

نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی افزود: دولت دو ماه است که هر از چند روزی به وسیله یک از وزرا و دولت مردان مرتبط وعده و مژده ورود به ارزانی و کنترل تورم را داده است و چندی پیش نیز گفتند تا هفته آینده تعدیل بسیاری از قیمت ها را خواهیم داشت ؛ امیدواریم با این جلسه اخیر این وعده و قول چند ماهه دولت عملی شود.

نماینده اصولگرای تفت و میبد در مجلس نهم تصریح کرد:ما در آستانه ماه رمضان هستیم؛درکشورهای مسلمان همیشه برای مردم مسلمان تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته و بر قیمت ها نظارت و کنترل انجام می دهند؛ در کشور ما  قبل و بعد انقلاب برای ماه مبارک تمهیداتی انجام می گرفت ؛ امیدواریم امسال هم اقدامی عملی از سوی دولت انجام شود تا مردم با دلی خوش وارد ماه مبارک رمضان شوند و نگران نباشند.

یحیی زاده درخاتمه گفت:دولت با توجه به اینکه نسبت به خوراک دام و طیور اقدامی انجام نداد، قیمت قبلی برای عرضه تولید کننده گوشت سفید صرف نمی کند؛ دولت اگر می خواهد به مردم و بازار کمک کند باید به تولید کننده کمک کند تا اوضاع اینگونه این نشود./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet