هدر اصلی
1391/04/11 12:38:16
سرویس صحن
کوچک‌زاده در تذکر آیین نامه ای:

اکثر نمایندگان به دنبال خدمتگزاری شش دانگ به ملت هستند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون برای جلوگیری از تخطی عده محدودی نوشته می شود تصریح کرد: انشاءالله اکثریت مجلس نیز در تعطیلات به دنبال خدمتگزاری شش دانگ به ملت هستند.
اکثر نمایندگان به دنبال خدمتگزاری شش دانگ به ملت هستند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون برای جلوگیری از تخطی عده محدودی نوشته می شود تصریح کرد: انشاءالله اکثریت مجلس نیز در تعطیلات به دنبال خدمتگزاری شش دانگ به ملت هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/21332.jpg اکثر,نمایندگان,به,دنبال,خدمتگزاری,شش,دانگ,به,ملت,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در جلسه علنی امروز یکشنبه، 11 تیر، مهدی کوچک‌زاده در تذکری آیین نامه ای به قرائت بخشهایی از سوگند هیات رییسه مجلس پرداخت و گفت: شما قسم خورده اید که عدالت را در برخورد با نمایندگان لحاظ کنید در حالیکه در همین جلسه آقای سنایی را بابت تذکرش مواخذه کردید.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: شما به آقای مطهری اجازه دادید تمام حرفهایش را بزند و بعد از او ماده استنادی اش را پرسیدید در حالی که در هنگام تذکر سایر نمایندگان، ابتدا از آنها می خواهید ماده ارجاعی خود را بیان کنند تا اجازه صحبت کردن داشته باشند.

وی در بخش دیگری از صحبتهای خود که در جریان بررسی طرح یک فوریتی تبدیل تعطیلات تابستانی مجلس به سرکشی به حوزه‌های انتخابیه بود، خطاب به رییس مجلس گفت: شما قانون را بهتر از من می‌دانید که برای جلوگیری از تخطی عده محدودی نوشته می شود چرا که اکثریت تخطی نمی‌کنند.

کوچک زاده بیان کرد: انشاءالله اکثریت مجلس نیز در تعطیلات به دنبال خدمتگزاری شش دانگ به ملت هستند و بنابراین، کسی نمی‌تواند احقاق حق خود را وسیله اضرار به دیگران قرار دهد.

علی لاریجانی رییس مجلس در پاسخ به این اخطار گفت: فرمایشات شما می‌تواند متین باشد اما اخطار وارد نیست.

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet