هدر موبایل
1391/04/11 18:11:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

مرده تورم را از وسط برداریم

هر اتفاقی در کشور می افتد هر سه قوه مقصرند و این قابل تردید نیست،هیچ قوه ای نمی تواند خود را مبری کند،زیرا سه قوا مکمل هم هستند و همیشه نباید یکی را متهم کرد ،این درست نیست.
مرده تورم را از وسط برداریم هر اتفاقی در کشور می افتد هر سه قوه مقصرند و این قابل تردید نیست،هیچ قوه ای نمی تواند خود را مبری کند،زیرا سه قوا مکمل هم هستند و همیشه نباید یکی را متهم کرد ،این درست نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/18704.jpg مرده,تورم,را,از,وسط,برداریم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عزت الله یوسفیان ملا ،عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) با تاکید بر ضرورت کنترل تورم،به مجلس نیوز گفت:باید همه دست در دست هم دهیم تا جلوی تورم گرفته شود ،در این شرایط زندگی کردن برای مردم دشوار است و موقعیت موجود اقتصادی به نفع کشور نیست و مهمتر از اجرای هدفمندی یارانه ها حل مشکل گرانی است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: دولت پنج سال وقت دارد برای اجرایی کردن قانون هدفمندی یارانه ها؛ خود هدفمند کردن یارانه ها افزایش قیمت همراه دارد و همین  مشکل عدیده ای است ، پس برای اجرا شدن قانون هدفمندی عجله ای نیست.
نماینده اصولگرای مردم آمل در مجلس شورای اسلامی تورم را به مرده شبیه کرد و ادامه داد: مرده تورم وسط افتاده است و باید مرده را از وسط برداریم و نگوییم چه کسی مقصر است؛هراتفاقی در کشور می افتد هر سه قوه مقصرند و این قابل تردید نیست،هیچ قوه ای نمی تواند خود را مبری کند ، زیرا سه قوا مکمل هم هستند و همیشه نباید یکی را متهم کرد ، این درست نیست.
وی تصریح کرد:گرانی را مهمترین مشکل کشور بدانیم و برای حل آن بکوشیم،اجرایی شدن هدفمندی یک سال این ور تر و آن ور تر اشکالی ندارد.
عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس به علت ورود بانک مرکزی به بحث هزینه کرد ارز های داده شده به بانکهای کشور اشاره کرد و گفت: ما هنوز نگفته ایم این 18 بانک تخلف کرده اند ما می گوییم گزارشی که باید برای این ارزها داده می شد نداده اند و بانک مرکزی گله مند بود و نا چار شد افرادی را برای آوردن آن گزارش بیاورند؛ بهتر بود خودشان گزارش  می دادند که به اینجا نرسد.
وی و در خاتمه تاکید کرد:این ارز که بیت المال مورد نیاز کشور است برود در بانکها و معلوم نباشد که به چه نحو به مصرف رسیده است، برای ما بسیار سنگین است./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet