هدر موبایل
1391/04/11 13:16:27
سرویس صحن
حداد عادل در جمع خبرنگاران:

8 سال است که به تصمیمات غیر قابل پیش بینی آقای احمدی نژاد عادت کردیم

نماینده مردم تهران با بیان اینکه بخشی از گرانی های اخیر به جز بحث مدیریتی به برنامه ریزی های دشمنان و تحریم ها نیز ارتباط دارد درباره تغییر استانداران گفت: ۸ سال است که ما به تصمیمات غیر قابل پیش بینی آقای احمدی نژاد عادت کردیم.
8 سال است که به تصمیمات غیر قابل پیش بینی آقای احمدی نژاد عادت کردیم نماینده مردم تهران با بیان اینکه بخشی از گرانی های اخیر به جز بحث مدیریتی به برنامه ریزی های دشمنان و تحریم ها نیز ارتباط دارد درباره تغییر استانداران گفت: 8 سال است که ما به تصمیمات غیر قابل پیش بینی آقای احمدی نژاد عادت کردیم. https://cdn.icana.ir/d/019/603.jpg 8,سال,است,که,,به,تصمیمات,غیر,قابل,پیش,بینی,آقای,احمدی,نژاد,عادت,کردیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی حداد عادل در حاشیه نشست علنی امروز (یکشنبه 11 تیر) مجلس شورای اسلامی،با حضور در جمع خبرنگاران شروع به کار رئیس جمهور جدید مصر را به ملت این کشور تبریک گفت و افزود: اینکه اسلامگرایان موفق شدند با تکیه بر آرای مردم فردی را به کرسی ریاست جمهوری مصر بنشانند یک پیروزی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این پیروزی هم برای ملت مصر و هم ملت فلسطین و همچنین برای جهان اسلام است اظهار امیدواری کرد که آقای مرسی بتواند به خواسته های مردم که به ایشان رأی داده اند جامع عمل بپوشاند.

وی ادامه داد: مخصوصاً بتواند در راه آرمان فلسطین،مصر را در مسیر کمک به مردم مظلوم فلسطین قرار دهد و بتواند یک پاسخ مناسب به انتخاب مردم مصر و بیداری اسلامی بدهد.

حداد عادل تأکید کرد: با تحولی که صورت گرفته امیدواریم که دو ملت بزرگ و کهن ایران و مصر بتوانند همکاری بیشتری به سود جهان اسلام داشته باشند.

حداد عادل در پاسخ به سؤالی درباره تغییرات استانداران و اینکه زمزمه تغییر آقای تمدن نیز شنیده شده است افزود: این موضوع جزو اختیارات دولت است و ما نیز در مقدمات آن نیستیم که بتوانیم در مورد این تصمیم گیری ها صحبت کنیم البته واکنش هایی هم صورت گرفته اما ما 8 سال است به تصمیم گیری های دولت آقای احمدی نژاد و اینکه غیرقابل پیش بینی هستند عادت کرده ایم.

 

قصدمان ایجاد تفرقه نیست

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم در رابطه با انتخابات ریاست فراکسیون اصولگرایان اظهار کرد: هنوز بحث فراکسیون اصولگرایان با انتخاب رئیس نرسیده و در حال تدوین اساسنامه هستیم.انتخابات نیز بعد از تصویب اساسنامه صورت می گیرد از سوی دیگر اعضای این فراکسیون نیز هنوز مشخص نیستند اما مانند فراکسیون های دیگر به دنبال جذب افراد هستیم.

وی ادامه داد: ما هیچ تغییری در اصولگرایی نداده ایم اصولگرایی همان اصولگرایی که در گذشته بوده و از همه هم دعوت کرده ایم چراکه قصدمان ایجاد تفرقه نیست در واقع ما ادامه اصولگرایی در مجالس هفتم و هشتم هستیم و در همان مسیر سیر می کنیم.

حداد عادل در رابطه با تشکیل کمیته مشترک میان دولت و مجلس گفت: در مجالس قبل همیشه این موضوع مطرح بوده در واقع مسائل بین مجلس و دولت در یک کارگروه مشترک به بحث گذاشته می شد از این طریق به نمایندگان برای تصمیم گیری بهتر نیز کمک می شود و من تصور می کنم در این جلسات نتایج خوبی برای تفاهم میان دولت و مجلس حاصل شود.

 

بخشی  از گرانی از سوی دشمن تدوین می شود

این نماینده اصولگرای مجلس نهم با اشاره به گرانی های اخیردر کشورگفت: معمولاً دخالت های مجلس در مسائل کلان اقتصادی است و کمتر اتفاق می افتد که با مصوبه مجلس نرخ کالاها به سرعت تغییر کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی در مجلس هشتم تأکید کرد: تأثیر تصمیم گیری های دولت و وزارتخانه ها در نرخ ها  مشخص است و اگر احساس شود برای کاهش گرانی مجلس باید قانونی وضع کند نمایندگان مجلس آماده هستند.

وی ادامه داد: مجلس به طور مرتب از وزرا دعوت و از آنها سؤال می کند به طوری که این کارها صورت گرفته و کاهش قیمت ها در برخی از اقلام نیز دیده می شود به هر حال مقداری نیز باید توجه شود که این گرانی در عین حال که به مدیریت ارتباط دارد جزئی از نقشه های دشمنان و تحریمی است که بر ما تحمیل کرده اند.

به گفته حداد عادل: اینکه شما می بینید بی بی سی هر برنامه ای که در داخل کشور برای گرانی تشکیل می شود بلافاصله میزگردی تشکیل می دهد و بر ضد آن صحبت می کند این نشان دهنده آن است که بخشی  از گرانی از سوی دشمن تدوین می شود.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات و اسلامشهر در رابطه با اقدامات اصلاح طلبان بیان کرد: ما به آنها کاری نداریم و خودشان می دانند ما تنها مسائل اصولگرایان را دنبال می کنیم اما تندروی ها برای کشور و انقلاب مضر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet