هدر موبایل
1391/04/11 13:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی لارگانی:

ایران عمره مفرده را متوقف کرده است

عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: ایران در پی اعدام چند ایرانی در عربستان تصمیم به توقف عمره در ماه های شعبان و رمضان گرفته است.
ایران عمره مفرده را متوقف کرده است عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: ایران در پی اعدام چند ایرانی در عربستان تصمیم به توقف عمره در ماه های شعبان و رمضان گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/66.jpg ایران,عمره,مفرده,را,متوقف,کرده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخربگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی درتحلیل توقف سفر عمره در ماه های شعبان و رمضان سال جاری  به باشگاه خبرنگاران،گفت:عربستان طی روزهای اخیر بدون هماهنگی و توجه به تذکرات و هشدارهای ایران باز هم چند نفر از هموطنانمان را اعدام کرد.

این عضو فراکسیون روحانیون مجلس ادامه داد:آل سعود بارها در فضای دیپلماسی با هدف تخریب ایران برنامه هایی را دنبال کرده که ترغیب امارات برای جو سازی علیه ایران و دخالت در جزایر سه گانه کشورمان یکی از این اهداف بوده و  آل سعود با اعدام چند ایرانی اهداف خود را تکمیل کرد.

وی تصریح کرد:مناسبات عربستان و کشورمان در فضای دیپلماسی شرایط خوبی ندارد و باید در ارتباط با آل سعود تجدید نظر کنیم، بنابراین این اقدام هم در راستای تقلیل روابط با این کشور صورت گرفته است.

حجت الاسلام موسوی لارگانی با بیان این که ملت ایران از عملکرد عربستان و حکم دادگاه مورد نظر مبنی بر اعدام چند ایرانی نگران است افزود: توقف عمره مفرده در ایام شعبان و رمضان سال جاری از سوی ایران یک عکس العمل صریح دربرابر رفتاترهای غلط عربستان سعودی است.
این عضو فراکسیون روحانیون مجلس خاطرنشان کرد: با توقف عمره، ایران مواضع خود را نسبت به عربستان روشن کرده و آل سعود هم باید نسبت به کشورمان مواضع روشنی ارائه کنند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet