شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/04/11 15:59:10
سرویس اقتصادی
سقایی خبر داد:

رحمانی فضلی گزینه پیشنهادی کمیسیون برنامه وبودجه مجلس برای ریاست دیوان محاسبات

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از انتخاب رحمانی فضلی در این کمیسیون برای قرار گرفتن در جایگاه ریاست دیوان محاسبات خبر داد.
رحمانی فضلی گزینه پیشنهادی کمیسیون برنامه وبودجه مجلس برای ریاست دیوان محاسبات عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از انتخاب رحمانی فضلی در این کمیسیون برای قرار گرفتن در جایگاه ریاست دیوان محاسبات خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/9848.jpg رحمانی,فضلی,گزینه,پیشنهادی,کمیسیون,برنامه,وبودجه,مجلس,برای,ریاست,دیوان,محاسبات Icana

محمد سقایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره جزئیات جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: در این کمیسیون بعد از شنیدن صحبت های نامزدهای ریاست دیوان محاسبات برای انتخاب یک فرد رأی گیری شد.

نماینده مردم استهبان در مجلس شورای اسلامی افزود: از 25 آرای مأخوذه رحمانی فضلی توانست 22 رأی کسب کند و شاهرخی با 3 رأی در رتبه دوم قرار گرفت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: این کمیسیون آقای رحمانی فضلی را به عنوان گزینه پیشنهادی برای قرار گرفتن در جایگاه ریاست دیوان محاسبات به هیأت رئیسه معرفی می کند تا رأی گیری برای انتخاب ایشان، روز سه شنبه (13 تیر) در صحن علنی انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet