هدر موبایل
1391/04/13 08:26:10
سرویس استان ها
پیرمؤذن :

راه‌اندازی منطقه ویژه‌گردشگری سرعین همچنان بلاتکلیف

نماینده اردبیل، نمین،نیر و سرعین اعلام کرد: تعلل سازمان‌های مسئول باعث شده راه‌اندازی منطقه ویژه گردشگری سرعین به تأخیر بیافتد.
راه‌اندازی منطقه ویژه‌گردشگری سرعین همچنان بلاتکلیف نماینده اردبیل، نمین،نیر و سرعین اعلام کرد: تعلل سازمان‌های مسئول باعث شده راه‌اندازی منطقه ویژه گردشگری سرعین به تأخیر بیافتد. https://cdn.icana.ir/d/019/1836.jpg راه‌اندازی,منطقه,ویژه‌گردشگری,سرعین,همچنان,بلاتکلیف Icana

کمال الدین پیرمؤذن در گفت‌‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به وجود چشمه‌های  جوشان آب گرم در اردبیل، گفت: این منطقه به خاطر داشتن آب‌های گرم طبیعی در دنیا مشهور است بنابراین باید از ظرفیت‌ها این استان استفاده کرد.

نماینده اردبیل، نمین،نیر و سرعین در مجلس نهم شورای اسلامی ضمن یادآوری این مطلب که  رئیس جمهور در سفری به اردبیل، ایجاد منطقه ویژه گردشگری را مورد تأیید و تصویب قرار داده است، گفت: علی‌رغم تصویب ایجاد منطقه ویژه گردشگری سرعین هنوز اجرایی نشده است.

عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس تأکید کرد: متأسفانه تحول سازمان‌های گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی موجب شده تا نتوانیم با اعمال مدیریت واحد شهری توسعه‌ای که در شأن این منطقه است را فراهم کنیم.  

نماینده اردبیل، نمین،نیر و سرعین با بیان این‌که سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نباید تعلل کنند، اعلام کرد: مسئولیت تحقق این مصوبه با سازمان گردشگری است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet