ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1391/04/11 16:36:12
سرویس فرهنگی
عباس مقتدایی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی وبرنامه سازی صدا و سیما برای ماه رمضان:

استفاده نکردن از سرمایه‌های موجود بزرگترین گلایه از صدا و سیما است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی وبرنامه سازی در صدا و سیما، خواستار بالا رفتن فعالیت های این سازمان در ماه مبارک رمضان شد.
استفاده نکردن از سرمایه‌های موجود بزرگترین گلایه از صدا و سیما است سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی وبرنامه سازی در صدا و سیما، خواستار بالا رفتن فعالیت های این سازمان در ماه مبارک رمضان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/1974.jpg استفاده,نکردن,از,سرمایه‌های,موجود,بزرگترین,گلایه,از,صدا,و,سیما,است Icana

عباس مقتدایی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با رد این موضوع که صدا و سیما نتوانسته برنامه ریزی مدونی در جهت ارتقای برنامه‌هایش داشته باشد گفت: با این نظریه که صدا وسیما در ساخت تولیداتش، عجولانه عمل می‌کند، مخالف هستم. برعکس معتقدم که این سازمان با لحاظ امکانات قدرتمندی که دارد، توانسته برنامه‌هایش را با توجه به جداول زمان بندی شده به انجام برساند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از جمله فعالیت‌های سازمان صدا و سیما جلسات مداوم اتاق فکر استانی است. این موضوع بیانگر این واقعیت است که رسانه صدا وسیما در حد قابل قبولی نسبت به امر برنامه ریزی‌اهتمام دارد.

وی با بیان اینکه "تنها گلایه از صدا و سیما به کار نگرفتن از ظرفیت‌های موجود است" افزود: توانمندی‌های نیروی انسانی، فردی وعملیاتی در سطح کشور بسیار فراتر از چیزی است که امروز صدا و سیما آن را در اختیار گرفته است. از سوی دیگر برخی از امکانات و توانمندی‌های خود صدا وسیما هم معطل مانده و اگر به این امر واقع بینانه نگاه شود، متوجه خواهیم شد که تا رسیدن به افق مطلوب فاصله زیادی دارد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به ایام ماه مبارک رمضان و برنامه‌های صدا وسیما گفت: در این ماه به جهت فضای معنوی، مخاطبان صدا وسیما افزایش پیدا می‌کند، بنابراین صدا و سیما بایدآمادگی معنوی به خود گیرد و در تلاش باشد تا روند هرچه بهتری در این سازمان پی گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet