هدر موبایل
1391/04/12 09:31:00
سرویس بین الملل
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

آمریکا به دنبال اجرای اهداف شوم خود در سوریه است

اسماعیل کوثری تلاش‌های کشورهای غربی، اروپایی و برخی از کشورهای عربی برای اجرای اهداف مورد دلخواه خود در سوریه را محکوم به شکست و بی‌ارزش دانست.
آمریکا به دنبال اجرای اهداف شوم خود در سوریه است اسماعیل کوثری تلاش‌های کشورهای غربی، اروپایی و برخی از کشورهای عربی برای اجرای اهداف مورد دلخواه خود در سوریه را محکوم به شکست و بی‌ارزش دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/1589.jpg آمریکا,به,دنبال,اجرای,اهداف,شوم,خود,در,سوریه,است Icana

اسماعیل کوثری در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری برگزاری نشست روز گذشته (شنبه) ژنو با حضور وزرای امور خارجه 5 کشور عضو دائم شورای امنیت به همراه ترکیه، کویت، عراق و قطر، برگزاری چنین جلساتی بدون حضور نماینده سوریه و با هدف تصمیم‌گیری برای این کشور نتیجه مثبتی در جهت برقراری صلح در سوریه به همراه نخواهد داشت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: غرب با برگزاری پی در پی نشست‌هایی با هدف تصمیم‌گیری برای امور داخلی سوریه، تنها به دنبال رسیدن به اهداف موردنظر خود است.

وی افزود: آمریکا و غرب باید بداند مردم سوریه زبان زور و تحکم را نمی‌پذیرند و هرگونه دخالت خارجی در امور داخلی کشور خود را مردود می‌دانند.

اسماعیلی گفت: ثبات و آرامش هنگامی به سوریه باز خواهد گشت که در نشست های که در ارتباط با سوریه برگزار می شود به خواست مردم این کشور احترام گذاشته شود.

در نشست ژنو که توافق روشنی به همراه نداشت اعضای حاضر بر ضرورت تشکیل دولت انتقالی در سوریه برای پایان بخشیدن به درگیری‌ها در این کشور تاکید کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet