هدر موبایل
1391/04/12 10:01:00
سرویس اجتماعی
موسی غضنفرآبادی: متکدیان فرصت طلب به صورت گروهی و سازماندهی شده عمل می کنند

متکدیان؛ نیازمند یا مجرم

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تکدی گری را مصداق بارز جرم دانست گفت: متأسفانه بسیاری از متکدیان به صورت گروهی و سازمان دهی شده فعالیت می کنند که باید ابتدا افراد سرمنشاء و سرگروه آنان شناسایی و مجازات شوند.
متکدیان؛ نیازمند یا مجرم عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تکدی گری را مصداق بارز جرم دانست گفت: متأسفانه بسیاری از متکدیان به صورت گروهی و سازمان دهی شده فعالیت می کنند که باید ابتدا افراد سرمنشاء و سرگروه آنان شناسایی و مجازات شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/14406.jpg متکدیان؛,نیازمند,یا,مجرم Icana

موسی غضنفرآبادی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: در قانون مجازات اسلامی از تکدی گری به عنوان مصداق بارز جرم نام برده شده؛ از همین رو برخورد با متکدیان یک امر ضروری و حیاتی است.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از متکدیان به صورت گروهی و سازماندهی شده عمل می کنند، افزود: اغلب متکدیان افراد سودجو و فرصت طلبی هستند که هیچ‌گونه نیاز مالی ندارند اما با استفاده از احساسات مردم اقدام به این کار خلاف می کنند.

وی با بیان اینکه گاهی اوقات متکدیان از کودکان به عنوان ابزاری برای انجام سودجویی خود بهره می برند، تصریح کرد: کودکانی که در چنین شرایطی رشد می‌کنند زمانی که به سن جوانی و بزرگسالی می رسند؛ نمی توانند دست از تخلف بردارند زیرا شخصیت آنان در کار تکدی گری شکل گرفته است.

غضنفرآبادی با تأکید بر ضرورت برخورد جدی با متکدیان گفت: فرد متکدی علاوه بر پایمال کردن شخصیت خود، باعث ایجاد رخوت و سستی در جامعه شده و اگر برخوردی جدی و مؤثر با این افراد نگردد زمینه رشد آنها روز به روز بیشتر فراهم خواهد شد.

این نماینده مجلس نهم با بیان اینکه مشاهده یک فرد متکدی تأسف مردم را به دنبال می آورد؛ ادامه داد: متأسفانه برخی از افراد معاند نیز وجود افراد متکدی را سوژه قرار داده و اظهارنظرهای اشتباه و غرض ورزانه ای را  در مورد کشورمان و نظام جمهوری اسلامی ارائه می کنند. 

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی برخورد با متکدیان را الزامی برشمرد و مجازات  سرگروه‌های آنها را از اولویت ها دانست و گفت: وجود افراد متکدی چهره نامطلوبی از را جامعه نشان می دهد از همین رو انتظار نمایندگان مجلس از نیروی انتظامی و سایر دستگاه های ذیربط این است که مقابله ای جدی با پدیده تکدی گری داشته باشند تا بساط این افراد از سطح شهرها برچیده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet