ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1391/04/11 17:39:27
سرویس سیاسی
نخستین گفت وگوی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس نهم با خبرگزاری خانه ملت؛

تعامل مرکزپژوهش‌ها باید با نمایندگان مجلس بیشتر شود

کاظم جلالی، مرکز پژوهش‌های را محل تغذیه فکری، اطلاعاتی و علمی نمایندگان خواند و گفت: تعامل مرکزپژوهش‌ها با نمایندگان مجلس باید بیشتر شود.
تعامل مرکزپژوهش‌ها باید با نمایندگان مجلس بیشتر شود کاظم جلالی، مرکز پژوهش‌های را محل تغذیه فکری، اطلاعاتی و علمی نمایندگان خواند و گفت: تعامل مرکزپژوهش‌ها با نمایندگان مجلس باید بیشتر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/13885.jpg تعامل,مرکزپژوهش‌ها,باید,با,نمایندگان,مجلس,بیشتر,شود Icana

کاظم جلالی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره برنامه‌های خود برای اداره مرکز پژوهش‌های مجلس، گفت: چند نفر برای ریاست این مرکز اعلام آمادگی کردند که همه‌گی در جلسه هیأت رئیسه مجلس و هیأت امنای مرکز پژوهش‌ها حاضر شدند، رأی گیری با ورقه انجام شد، نهایتاً من به عنوان ریاست این مرکز انتخاب شدم.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی افزود: زمانی که مرکز پژوهش‌های مجلس در دوره پنجم تشکیل شد، من آن موقع رئیس دفتر مطالعات سیاسی مرکز بودم.

وی ادامه داد: با روال کار مرکز پژوهش‌های مجلس آشنایی دارم، در دوره هفتم نیز احساس می‌کردم بهترین جایی که می‌توانم مسئولیت آن را به عهده قرار بگیرم ریاست این مرکز بود ولی آن موقع بیشتر توجه‌ها به سوی آقای توکلی بود و احتمال رأی آوردنم در هیأت رئیسه مجلس و هیأت امنای مرکز پژوهش‌ها وجود نداشت بنابراین من برای ریاست این جایگاه نامزد نشدم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با یادآوری سوابق کاری خود در زمینه‌های دانشگاهی و پژوهشی، یادآور شد: بیشتر ذائقه‌ام با کار علمی و پژوهشی سازگار است.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس نهم با بیان اینکه نمایندگان براساس تخصصی که دارند می‌توانند به این مرکز کمک کنند، تصریح کرد: مرکز پژوهش‌ها محلی برای تغذیه فکری، اطلاعاتی و علمی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است بنابراین تعامل مرکز پژوهش‌ها با مجلس باید بیشتر شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet