هدر موبایل
1391/04/11 18:10:00
سرویس کمیسیون ها
در نشست امروز کمیسیون قضایی و حقوقی صورت گرفت:

انتخاب موسوی به‌عنوان نماینده کمیسیون قضایی و حقوقی در کمیسیون اصل نودم

عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ از انتخاب سیدمحمدعلی موسوی به‌عنوان نماینده کمیسیون قضایی و حقوقی در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی خبر داد و گفت: لایحه موافقتنامه همکاری قضایی بین ایران و الجزایر ٬ طرح تعیین تکلیف فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی و لایحه حمایت قضایی نیز مورد بررسی قرار گرفت.
انتخاب موسوی به‌عنوان نماینده کمیسیون قضایی و حقوقی در کمیسیون اصل نودم عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ از انتخاب سیدمحمدعلی موسوی به‌عنوان نماینده کمیسیون قضایی و حقوقی در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی خبر داد و گفت: لایحه موافقتنامه همکاری قضایی بین ایران و الجزایر ٬ طرح تعیین تکلیف فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی و لایحه حمایت قضایی نیز مورد بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/12883.jpg انتخاب,موسوی,به‌عنوان,نماینده,کمیسیون,قضایی,و,حقوقی,در,کمیسیون,اصل,نودم Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ درباره دستور کار نشست امروز ( یکشنبه 11 تیرماه ) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس٬ اعلام کرد: بررسی لایحه موافقتنامه همکاری قضایی در امور مدنی و تجاری میان دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری دموکراتیک خلق الجزایر (اعاده شده از شورای نگهبان) یکی از دستور کارهای نشست امروز بوده است.

نماینده مردم نجف‌آباد٬ تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان این که لایحه موافقتنامه همکاری قضایی بین ایران و الجزایر در کمیسیون تصویب و به صحن علنی فرستاده شد گفت: پس از تصویب در صحن علنی٬ این لایحه به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال می‌شود.

وی افزود: در نشست امروز طرح تعیین تکلیف فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی و لایحه حمایت قضایی اعاده شده از شورای نگهبان نیز مورد بررسی قرار گرفت که قرار شد دولت در رابطه با منابع مالی این طرح اظهارنظر کند و نتیجه بررسی خود را به این کمیسیون ارائه دهد.

دبیر دوم کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، اظهار داشت: در پایان نشست  امروز این کمیسیون سیدمحمدعلی موسوی به‌عنوان نماینده  کمیسیون قضایی و حقوقی در کمیسیون اصل نودم (۹۰) قانون اساسی انتخاب شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet