ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1391/04/12 09:29:00
سرویس اقتصادی
گروسی:

تولید فاقد استراتژی صنعتی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص تاخیر دولت در ارایه استراتژی توسعه صنعتی و ضرورت ارائه آن گفت: هنوز استراتژی صنعتی در تولید نداریم و هفته گذشته از وزیر خواستیم تا هرچه زودتر استراتژی توسعه صنعتی را ارایه کند و وزیرهم قول مساعد داد.
تولید فاقد استراتژی صنعتی است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص تاخیر دولت در ارایه استراتژی توسعه صنعتی و ضرورت ارائه آن گفت: هنوز استراتژی صنعتی در تولید نداریم و هفته گذشته از وزیر خواستیم تا هرچه زودتر استراتژی توسعه صنعتی را ارایه کند و وزیرهم قول مساعد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/20644.jpg تولید,فاقد,استراتژی,صنعتی,است Icana

حسین گروسی درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: در استراتژی صنعتی باید مشخص کنیم که چه کالایی را با چه برندی تولید کنیم تا در بخش صنعت به موفقیت دست پیدا کنیم.

نماینده مردم شهریار، شهر قدس و ملارد درمجلس در ادامه درباره نقش دولت در توسعه صنعتی کشور گفت: دربخش نفت و فراورده های نفتی، تولید خودرو و در بخش معدن می توانیم صاحب استراتزی باشیم .

وی در این باره که چه عواملی به توسعه صنعتی کمک می کند گفت: به طور قطع اجرای اصل 44 به توسعه صنعتی کمک می کند و اجرای اصل 44 به افزایش بهره وری و تحقق استراتژی توسعه صنعتی کمک می کند.

این عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلسدرباره جهانی شدن و تاثیر آن بر توسعه صنعتی گفت: برای حضور در بازار تجارت جهانی باید بخش صنعت را تقویت کرده و کیفیت تولیدات افزایش یافته و دربازار جهانی قابل رقابت باشد.

گروسی افزود: اگر می‌خواهیم افزایش تولید را در سال جاری شاهد باشیم باید تولیدکننده را حمایت کنیم، نه اینکه صنعت را با مشکل مواجه کنیم چرا که قطعا این نگاه، نظر مقام معظم رهبری و همچنین آرما‌ن‌های انقلاب که دستیابی به استقلال است را محقق نمی‌کند.

نماینده مردم شهریار، شهر قدس و ملارد درمجلس مدیریت صحیح منابع ثروت کم را افزایش می دهد و به همان نسبت با تدبیر نادرست در مدیریت منابع، ثروت زیاد را از بین می برد.

این عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلسگفت: باید نظرات دانشگاهیان با بخش صنعت مرتبط شود تا دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی جویای کار نباشند و از سوی دیگر صنایع برای یافتن نیروی متخصص، دچار اتلاف وقت نشوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet