خبرگزاری خانه ملت

عید قربان
1391/04/12 09:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قوامی:

برای عبور از شرایط سخت اقتصادی مردم باید کمک کنند

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: برای کاهش آثار ناشی از تحریم‌های بانکی و نفتی کشور باید به تولیدات با مزیت نسبی بپردازیم.
برای عبور از شرایط سخت اقتصادی مردم باید کمک کنند نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: برای کاهش آثار ناشی از تحریم‌های بانکی و نفتی کشور باید به تولیدات با مزیت نسبی بپردازیم. https://cdn.icana.ir/d/019/489.jpg برای,عبور,از,شرایط,سخت,اقتصادی,مردم,باید,کمک,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛هادی قوامی به ایسنا گفت:برای مدیریت تحریم‌های اقتصادی چاره‌ای جز یافتن راه‌های جایگزین برای واردات مواد اولیه تولید نداریم.

نماینده مردم اسفراین گفت:نباید فراموش کرد که تکیه بر تولید داخلی برای کاهش آثار تحریم‌های بین‌المللی نیز نیاز به واردات مواد اولیه دارد که در این راستا باید راه‌های جایگزین برای دور زدن تحریم‌ها جست‌وجو شود.

وی افزود:پس از حل معضل مواد اولیه وارداتی باید به تولید کالاهای مزیت‌دار بپردازیم. در این صورت می‌توان بر تحریم‌های بین‌المللی غلبه کرد.
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه خواستار بررسی راه‌های کاهش آثار منفی ناشی از به اجرا درآمدن تحریم بانک مرکزی و نفت کشور از سوی تیم اقتصادی دولت شد و افزود: علاوه بر افزایش تولید داخلی باید با کشورهایی که امکان مواد اولیه، تجهیزات و قطعات صنعتی در آنها وجود دارد، به تحکیم رابطه پرداخت تا نیاز کشور به مواد اولیه تولید موجب بن‌بست اقتصادی نشود.
قوامی اراده خلل‌ناپذیر مردمی را کمک بسیار تاثیرگذاری بر مدیریت شرایط ناشی از تشدید تحریم‌های بین‌المللی دانست و افزود برای عبور از شرایط سخت اقتصادی مردم باید کمک کنند تا در مصرف بهینه و صرفه‌جویی در مصرف سایر کالاها با مدیران کشور همراهی کنند. در این صورت می‌توان به عبور با کمترین لطمه از تحریم‌های بانکی و نفتی کشور امیدوار شد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet