شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/04/12 10:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسی غضنفر آبادی:

کار انتخابات ریاست جمهوری آسان نیست

رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: وحدت در انتخابات ریاست جمهوری یک ضرورت و ایجاب برای اصولگرایان است ، مضاف بر این که طمع دشمنان هم وجود دارد و دشمن از این انشقاق استفاده کرده و سنگ تمام می گذارد.
کار انتخابات ریاست جمهوری آسان نیست رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: وحدت در انتخابات ریاست جمهوری یک ضرورت و ایجاب برای اصولگرایان است ، مضاف بر این که طمع دشمنان هم وجود دارد و دشمن از این انشقاق استفاده کرده و سنگ تمام می گذارد. https://cdn.icana.ir/d/019/13639.jpg کار,انتخابات,ریاست,جمهوری,آسان,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام موسی غضنفر آبادی رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی به اعتدال گفت:تقریبا در تمام ادوار انتخابات ریاست جمهوری پس از انقلاب تا به حال نتوانسته ایم به اتحاد و وحدت کامل دست پیدا کنیم؛ گروه های مختلف کاندیدای خود را معرفی کردند و عده ی دیگر نیز تحت عنوان اصولگرایی ، راست ، چپ و غیره وارد صحنه می شدند و  در نهایت هم انتخابات تمام می شد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی ( رهروان ولایت) ادامه داد:رسیدن به وحدت و معرفی یک کاندیدای اصلح از میان اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری هم کار مردم را برای انتخاب راحت تر می کند و هم امیدواری بین مردم ایجاد می کند و بنابراین باید به این سو حرکت کرد.

وی افزود: انشقاق و تفرقه در سطح بالا بر لایه های پایین هم تاثیر می گذارد و به مردم ورود می کند ؛ اختلاف خوب نیست ولو اینکه طولانی مدت هم نباشد و نگرانی و انشقاق ایجاد می کند ؛ همه گروه های اصولگرا خود را ملزم بداند که حول محور یک نفر انسجام پیدا کنند و برای انتخابات ریاست جمهوری وحدت داشته باشند.
نماینده اصولگرای مردم بم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: الان خیالمان راحت است اما نباید آسوده باشیم ؛ کار انتخابات ریاست جمهوری آسان نیست،هم اصلاح طلبان هم جریان انحرافی حتما دست به کار شده و می شوند و وقتی ببینند که اصولگرایان انشقاق دارند،عزمشان جزم می شود و این ضعف است.
وی در خاتمه گفت: وحدت در انتخابات ریاست جمهوری یک ضرورت و ایجاب برای اصولگرایان است ، مضاف بر این که طمع دشمنان هم وجود دارد و دشمن از این انشقاق استفاده کرده و سنگ تمام می گذارند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet