هدر موبایل
1391/04/12 12:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصور حقیقت پور:

کشورهای غربی بر این باورند که قادرند برای ملتها تصمیم بگیرند

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصمیمات اتخاذ شده نشست ژنو در مورد سوریه را نشان‌دهنده دموکراسی دروغین غرب دانست.
کشورهای غربی بر این باورند که قادرند برای ملتها تصمیم بگیرند نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصمیمات اتخاذ شده نشست ژنو در مورد سوریه را نشان‌دهنده دموکراسی دروغین غرب دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/20196.jpg کشورهای,غربی,بر,این,باورند,که,قادرند,برای,ملتها,تصمیم,بگیرند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛منصورحقیقت پور نماینده مردم اردبیل، سرعین و نمین با اشاره به تصمیماتی که در نشست ژنو در خصوص تشکیل دولت انتقالی در سوریه به باشگاه خبرنگاران گفت: اقداماتی که در نشست ژنو بوقوع پیوست نشان دهنده دموکراسی دروغین در دیپلماسی غربی است.

وی در ادامه تصریح کرد:کشورهای غربی بر این باورند که قادرند برای ملتها تصمیم بگیرند در حالی که چنین نیست و ملتهای آزاده جهان برنمی تابند که سران غربی دور هم جمع شده و به صورت فرمایشی دولتی را برکنار و دولتی را روی کار مستقر کنند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جابجایی قدرت و تشکیل دولت انتقالی در سوریه را غیر ممکن دانست و بیان کرد: جابجایی قدرت در این سرزمین با اعتراض آزادگان اسلام در سراسر دنیا همراه خواهد بود  لذا ایجاد دولت انتقالی در سوریه منتفی است.

وی همچنین در مورد عدم حضور جمهوری اسلامی در کنفرانس ژنو اظهار داشت: قطعا اگر ایران در این اجلاس حضور پیدا می کرد تصمیم دیگری برای سوریه گرفته می‌شد مگر اینکه جمهوری اسلامی نیز همانند وزیر خارجه روسیه خواهان ترک جلسه می شد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet