شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/04/14 08:33:59
سرویس استان ها
بشیری تاکید کرد:

کاهش بروکراسی اداری در گرو توسعه خدمات الکترونیکی

نماینده مردم پاکدشت در مجلس،گفت: کاهش بروکراسی اداری در گرو توسعه خدمات الکترونیکی است زیرا این امر موجب رونق مبادلات تجاری و اقتصادی می‌شود.
کاهش بروکراسی اداری در گرو توسعه خدمات الکترونیکی نماینده مردم پاکدشت در مجلس،گفت: کاهش بروکراسی اداری در گرو توسعه خدمات الکترونیکی است زیرا این امر موجب رونق مبادلات تجاری و اقتصادی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/10546.jpg کاهش,بروکراسی,اداری,در,گرو,توسعه,خدمات,الکترونیکی Icana

فرهاد بشیری در گفت و گو با خبرنگارحوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد: روزانه  افراد بسیاری برای انجام اموراداری وارد  کلان شهرتهران می شوند وبه همین علت دولت برای اینکه بتواند خدمات رسانی کار آمد در این راستا داشته باشد باید برنامه‌ریزی کاربردی والکترونیکی داشته باشد.

نماینده مردم پاکدشت درمجلس شورای اسلامی، گفت:تحول امور اداری  درکشور باید به طریق الکترونیک  باشد و این امربه این معنا است که افراد در استان های خود بتواند بسیاری از امور اداری را برطرف کند.

وی ادامه داد: دولت  باید بر روی عملکرد سیستم‌های اداری  در کشورباید نظارت کامل داشته باشد که این سیست بهروه‌وری کارآمد داشته باشند این امر موجب شاخص اقتصادی این حوزه انتخابیه به نحو چشمگیری افزایش یابد.

بشیری  افزود: مدیران باید برای جلب اعتماد عمومی مردم در ادارات به طریق کارشناسی و مشاوره با مرد برخورد کنند، زیرا بررسی‌ها نشان می‌دهد که بسیاری از مردم از پیچ و خم‌های اداری در ادارات گله‌مند هستند.

وی تصریح کرد : مدیریت کارآمد امور اداری در واقع جنبه‌های الکترونیکی ادارات را در برمی گیرد، زیرا  توسعه این خدمات عامل مهمی در نیل به اهداف سازمان و به شمار می‌رود و به همین علت دولت  باید سیستمی کار آمد و منظمی برای کارکنانش طراحی کند.

عضو کمیسیون آموزشو تحقیقات مجلس، یاد آور شد :ایران کشوری است با ظرفیت های بسیارکار آمد در عرصه های مختلف اقتصاد وصنعت است واگر سیستم اداری  کشورمان بورکراسی ادرای را کنار بزند به نحوی مطلوب پیشرفت می کند.

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet