شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/04/13 14:10:00
سرویس اجتماعی
ایرج ندیمی تاکید کرد:

تدوین سند مبارزه با سوء مصرف مشروبات الکلی الزامی است

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس تدوین سند مبارزه با سوء مصرف مشروبات الکلی را الزامی خواند و گفت: دشمن در جنگ تمام عیار فرهنگی از حربه‌های مختلفی مانند مصرف مشروبات الکلی، برای ضربه زدن به کشورمان استفاده می کند.
تدوین سند مبارزه با سوء مصرف مشروبات الکلی الزامی است نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس تدوین سند مبارزه با سوء مصرف مشروبات الکلی را الزامی خواند و گفت: دشمن در جنگ تمام عیار فرهنگی از حربه‌های مختلفی مانند مصرف مشروبات الکلی، برای ضربه زدن به کشورمان استفاده می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/1230.jpg تدوین,سند,مبارزه,با,سوء,مصرف,مشروبات,الکلی,الزامی,است Icana

ایرج ندیمی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: در دین اسلام هرگونه خرید، فروش، مصرف و عرضه مشروبات الکلی مطلقا حرام است و در قانون نیز بر این موضوع صراحتا تاکید شده اما باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که دشمنان در شبیخون فرهنگی خود از هر وسیله ای از جمله مصرف مشروبات الکلی، برای وارد کردن ضرر وزیان به کشورمان بهره می‌برند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لازمه مقابله با جنگ فرهنگی دشمنان هوشیاری است، تصریح کرد: در این ناتوی فرهنگی، دشمنان از ابزارهای مختلف مانند مشروبات الکلی و حتی لباس برای راه انداختن هجمه فرهنگی استفاده می کنند؛ در چنین شرایطی اگر سند مبارزه با سوء مصرف مشروبات الکلی تدوین شود مقابله با این هجمه فرهنگی آسان تر می گردد.

وی در ادامه افزود: حمله فرهنگی دشمنان فرهنگ و انقلاب اسلامی ایران فقط شامل مشروبات الکلی نمی شود بلکه آنها از وسایل دیگری مانند مواد مخدر و یا لباس های ارزان قیمتی که مغایر با شئونات دینی و شرعی کشورمان است؛ برای تحت تأثیر قرار دادن نوجوانان و جوانان کشورمان استفاده می کنند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت تدوین سندی برای مقابله با سوء مصرف مشروبات الکلی و اجرای دقیق آن گفت: این سند باید متناسب با شبیخون فرهنگی که علیه کشورمان برپا شده طراحی، مدیریت و اجرا شود تا بیشترین اثر را برجا بگذارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: همانطور که گفته شد از لحاظ شرعی و قانونی احکام خرید، فروش و مصرف مشروبات الکلی کاملا مشخص است؛ اما تدوین سند مبارزه با سوء مصرف مشروبات الکلی از لحاظ فرهنگی، اجتماعی و سیاسی بسیار مهم محسوب می گردد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet