هدر موبایل
1391/04/12 11:44:52
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی:

صدور ویزای حج نباید تحت‌الشعاع حوادث سیاسی قرار گیرد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: سفر حج حق همه مسلمانان جهان بوده و این حقوق نباید تحت تاثیر حوادث سیاسی قرار بگیرد.
صدور ویزای حج نباید تحت‌الشعاع حوادث سیاسی قرار گیرد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: سفر حج حق همه مسلمانان جهان بوده و این حقوق نباید تحت تاثیر حوادث سیاسی قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/8381.jpg صدور,ویزای,حج,نباید,تحت‌الشعاع,حوادث,سیاسی,قرار,گیرد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرگزاری خانه ملت؛سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در تشریح علل عدم صدور ویزای حجاج ایرانی توسط حکومت عربستان سعودی،به باشگاه خبرنگاران  گفت:با پیگیری‌های به عمل آمده در کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس وزارت امور خارجه مکلف شده تا این موضوع را بررسی ونتیجه آن را اعلام کند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه علتعدم صدور ویزا برای حجاج ایرانی چه بوده و آیا مشکلات فنی سازمان حج وزیات و یا سیاسی  کاری عربستان موجب بروز این مشکل شده است، اظهار داشت: علت این موضوع را پیگیری نکردیم و در پی آن هم نیستیم چرا که معتقدیم بحث صدور وزیرا به حجاج که برای یک امر شرعی و مقدس صورت می گیرد نباید تحت الشعاع مسائل سیاسی قرار بگیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنین با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر اینکه ایران به دلیل اعدام اتباع ایرانی توسط عربستان در اقدامی مقابله به مثل و از اعزام حجاج خوداری کرده، تصریح کرد: مسئله اعدام اتباع ایرانییک کار سیاسی بوده که با تحریک دشمنان و فرمانبرداری عربستان از استکبار جهانی صورت گرفتو جمهوری اسلامی ایران نیز تا حصول نتیجه به پیگیری‌های خود ادامه خواهد داد لذا مسئله صدور وزیرا نباید تحت تاثیر مسائل این چنینی قراربگیرد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet