هدر اصلی
1391/04/12 11:50:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قوامی خبرداد:

معرفی رحمانی فضلی به صحن علنی مجلس برای ریاست دیوان محاسبات

نائب رئیس دوم، کمیسون برنامه و بودجه مجلس گفت: عبدالرضا رحمانی فضلی به عنوان کاندیدای کمیسیون برنامه و بودجه برای ریاست دیوان محاسبات کشور به صحن علنی مجلس معرفی شد.
معرفی رحمانی فضلی به صحن علنی مجلس برای ریاست دیوان محاسبات نائب رئیس دوم، کمیسون برنامه و بودجه مجلس گفت: عبدالرضا رحمانی فضلی به عنوان کاندیدای کمیسیون برنامه و بودجه برای ریاست دیوان محاسبات کشور به صحن علنی مجلس معرفی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/9899.jpg معرفی,رحمانی,فضلی,به,صحن,علنی,مجلس,برای,ریاست,دیوان,محاسبات Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛هادی قوامی نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به باشگاه خبرنگاران گفت: در جلسه عصر دیروز  (11 تیر) کمیسیون برنامه و بودجه «عبدالرضا رحمانی فضلی» برای تصدی سمت ریاست دیوان محاسبات برای معرفی به صحن علنی مجلس برگزیده شد.
نائب رئیس دوم، کمیسون برنامه و بودجه مجلس نهم شورای اسلامی تصریح کرد: در این جلسه عبدالرضا رحمانی فضلی و حجت الاسلام علی شاهرخی درباره برنامه و سوابق کاری خود صحبت کردند که اعضاء کمیسیون با 22 رای رحمانی فضلی را به صحن علنی معرفی کردند که قرار است  وی چهارشنبه در صحن علنی حضور پیدا کند.
وی ادامه داد رای گیری در خصوص رئیس دیوان محاسبات  در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی صورت می گیرد.
 نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امین حسینی رحیمی نیز برای دادستانی دیوان محاسبات نیز به عنوان فرد پیشنهادی این کمیسیون با کسب ۱۴ رأی به صحن علنی معرفی می‌شود.
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به طرح هدفمندی یارانه ها خاطر نشان کرد: هدفمندی یارانه ها به عنوان قانون در مجلس مطرح شده و از سوی دولت اجرا می شود.
قوامی تصریح کرد: بحث هایی در خصوص چگونگی اجرای هدفمند کردن یارانه ها در مرحله دوم در مجلس مطرح است که پس از بررسی اعلام خواهد شد. 
 گفتنی است؛رحمانی فضلی نماینده دوره چهارم مجلس شورای اسلامی از شیروان،عضو هیات علمی دانشگاه شهید ‏بهشتی تهران،قائم مقام شورای عالی امنیت ملی و معاون اجتماعی،فرهنگی رسانه‌ای صداو سیما در دوره
علی لاریجانی بود
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet