حلول ماه ربیع الاول
1391/04/12 12:49:20
سرویس فرهنگی

جلسه فراکسیون ورزش مجلس با عباسی به سه‌شنبه موکول شد

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس، استیضاح عباسی رادر شرایط فعلی عاقلانه ندانست و از برگزاری جلسه فراکسیون متبوع خود با وزیر ورزش،‌ در روز سه‌شنبه خبر داد.
جلسه فراکسیون ورزش مجلس با عباسی به سه‌شنبه موکول شد سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس، استیضاح عباسی رادر شرایط فعلی عاقلانه ندانست و از برگزاری جلسه فراکسیون متبوع خود با وزیر ورزش،‌ در روز سه‌شنبه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/14199.jpg جلسه,فراکسیون,ورزش,مجلس,با,عباسی,به,سه‌شنبه,موکول,شد Icana

سید هادی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، دلیل لغو جلسه دیروز(یک‌شنبه) فراکسیون ورزش مجلس با عباسی را تداخل جلسات کمیسیون‌های تخصص مجلس و جلسه هیئت دولت دانست و گفت: این جلسه به فردا،‌ سه‌شنبه، 12 تیر، موکول شد و با حضور محمد عباسی و تمام اعضای فراکسیون، ساعت 7 تا 8 و قبل از آغاز صحن علنی مجلس، در دفتر محمد حسن ابوترابی برگزار می‌شود.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: به دلیل اهمیت موضوع، نایب رییس مجلس در این جلسه حضور دارد و به موضوعاتی همچون حل نشدن مساله تعلیق فدراسیون قایقرانی و از بین رفتن سهمیه‌های المپیک و بررسی راههای برون رفت از این مشکل و نیز کمک به ورزش کشور در راستای حضور هر چه بهتر ایران در المپیک پرداخته می‌شود.

وی با تکذیب مطلبی که به نقل از وی در یک خبرگزاری منتشر شده بود، اضافه کرد: استیضاح وزیر ورزش در این شرایط حساس که اهالی ورزش آماده سفر به لندن می‌شوند، به صلاح مجلس و کشور نیست و قطعا چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: ممکن است امضاهایی برای استیضاح عباسی جمع‌آوری شده باشد،‌اما قوه عاقله  مجلس و جامعه این اجازه را به خانه ملت نمی‌دهد که دستگاه متولی ورزش کشور در آستانه المپیک به چالش کشیده شود.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس، تاکید کرد: ما چالش‌هایی درباره موضوعات مختلف با وزیر ورزش داریم اما تمام این مسائل را بعد از برگزاری المپیک عنوان خواهیم کرد.

تاکنون دوبار جلسه نمایندگان ملت با محمد عباسی به دلایل مختلف لغو شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet