ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1391/04/12 16:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیل‌نیا خبرداد‎‎‎‎؛

ضرب الاجل یک ساله رئیس جمهور برای جلوگیری از ورود فاضلاب به "کارون"

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی از ضرب الاجل یک ساله رئیس جمهور به سازمان محیط زیست برای جلوگیری از ورود فاضلاب به رودخانه کارون خبرداد.
ضرب الاجل یک ساله رئیس جمهور برای جلوگیری از ورود فاضلاب به "کارون" نایب رئیس کمیسیون کشاورزی از ضرب الاجل یک ساله رئیس جمهور به سازمان محیط زیست برای جلوگیری از ورود فاضلاب به رودخانه کارون خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/9843.jpg ضرب,الاجل,یک,ساله,رئیس,جمهور,,برای,جلوگیری,از,ورود,فاضلاب,به,"کارون" Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد اسماعیل نیا با اشاره به جلسه عصر امروز کشاورزی، آب و منابع طبیعی،به مهر گفت:در این جلسه محمدی زاده رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گزارشی از عملکرد این سازمان ارائه کرد و سپس اعضای کمیسیون مشکلات موجود در بحث محیط زیست کشور را مطرح کردند.

وی با بیان اینکه در خصوص بحث ورود ریزگردها به کشور صحبت مفصلی شد گفت: رئیس سازمان محیط زیست در این نشست مطرح کرد: همکاری خوبی با کشورهای دیگر جهت استفاده از تجربه های آنها آغاز شده که برخی از آن طرح ها هم اکنون به صورت پایلوت در حال اجراست.
 نایب رئیس کمیسون کشاوزی، آب و منابع طبیعی با اشاره به اینکه بحث پسماندها، پساب ها، بازیافت زباله و آلاینده ها از مباحث دیگری بود که در دیدار با معاون رئیس جمهور مطرح شد گفت: 11 نفر از اعضای کمیسیون کشاورزی در این جلسه به ارائه نظرات خود پرداختند.
اسماعیل نیا به ورود فاضلاب به رودخانه کارون هم اشاره کرد و گفت: در این جلسه بحث ورود فاضلاب به رودخانه کارون مطرح شد و معاون رئیس جمهور در امور محیط زیست اعلام کرد که رئیس جمهور به این معاونت ضرب الاجلی یکساله برای جلوگیری از ورود فاضلاب داده و آنها در حال بررسی مشکلات و ارائه طرح برای جلوگیری از این فاجعه محیط زیستی هستند.
نایب رئیس کمیسون کشاوزی همچنین گفت: بحث تالاب ها و سند محیط زیست کشور در افق سند چشم انداز از دیگر مواردی بود که رئیس سازمان محیط زیست در دیدار با اعضای کمیسیون کشاورزی به آن اشاره کرد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet