شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/04/12 14:38:59
سرویس فرهنگی
گروسی :

پیروزی به قیمت رفتارغیر اخلاقی ناجوانمردانه است

عضو فراکسیون ورزش با بیان اینکه عدالت واژه‌ای است که باید در ورزش رعایت شود، بر این نکته تاکید کرد که اخلاق و انصاف دو عنصر اصلی در ورزش کشور است.
پیروزی به قیمت رفتارغیر اخلاقی ناجوانمردانه است عضو فراکسیون ورزش با بیان اینکه عدالت واژه‌ای است که باید در ورزش رعایت شود، بر این نکته تاکید کرد که اخلاق و انصاف دو عنصر اصلی در ورزش کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/7714.jpg پیروزی,به,قیمت,رفتارغیر,اخلاقی,ناجوانمردانه,است Icana

حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد "تبانی برخی از تیم‌های ورزشی برای به آغوش کشیدن پیروزی" گفت: در گذشته ورزشکاران بیش از امروز به اخلاق در ورزش توجه می کردند و با جوانمردی تیم خود را به سوی پیشرفت سوق می‌دادند، اما اینک به تنها چیزی که بها داده نمی‌شود، وجود این مهم در عرصه‌های ورزشی است.

نماینده مردم شهریار و ملارد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید این نکته را هم یادآوری کرد، به همان میزان که تبانی در مسابقات  خسارت‌های جبران ناپذیری به همراه دارد، وجود پول‌های بادآورده نیز اثرات مخربی را در پی خواهد داشت.

گروسی با بیان اینکه" در حال حاضر بخش فنی فوتبال و فوتسال در کشور مورد اتهام هستند، افزود: وقتی که بسیاری از پول‌های بادآورده روانه ورزش‌های خاص می‌شوند،باید هم چنین رفتارهایی را در این حوزه شاهد باشیم. این در حالی است که بسیاری از رشته‌های ورزشی همچون کشتی و ورزش‌های رزمی با آنکه مدال‌های مختلفی را برای کشور به ارمغان آورده‌اند، ولی هر بار با بی‌توجهی و عدم حمایت  دست و پنجه نرم می‌کنند.

عضو فراکسیون ورزش در پاسخ به این سوال که مجلس به ویژه فراکسیون ورزش چه برنامه‌هایی را برای رفع این مهم در نظر گرفته است گفت: با نگاه و رویکردی جدید در این امر، تلاش می‌کنیم تا مشکلات ورزش را از سر راه برداریم و همچنین سعی داریم تا مباحث مختلفی از جمله موضوع تبانی در ورزش را با وزیر ورزش در میان گذاریم تا بار دیگر بتوانیم احیاگر اخلاق در ورزش باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet