هدر اصلی
1391/04/12 13:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورمختار :

اعضای هیئت رییسه کمیسیون اصل 90 این هفته مشخص می‌شوند

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از تعیین اعضای هیئت رییسه این کمیسیون در هفته جاری خبر داد.
اعضای هیئت رییسه کمیسیون اصل 90 این هفته مشخص می‌شوند رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از تعیین اعضای هیئت رییسه این کمیسیون در هفته جاری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/11023.jpg اعضای,هیئت,رییسه,کمیسیون,اصل,90,این,هفته,مشخص,می‌شوند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ، بهار و لالجین در مجلس شورای اسلامی  از تعیین 13 عضو غیرثابت و اعضای هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 ظرف دو روز آینده خبر داد و به باشگاه خبرنگاران گفت:به محض معرفی نماینده های 13 کمیسیون تخصصی مجلس در کمیسیون اصل 90 اعضایهیات رئیسه این کمیسیون از بین 8 عضو ثابت مشخص خواهد شد.
وی تصریح کرد: هیات رئیسه و 13 عضو غیر ثابت کمیسیون اصل 90 روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته (13 و 14 تیر) در صحن علنی مشخص خواهد شد.
رئیس کمیسیون اصل 90 بهارستان در ادامه به اولویت های کاری این کمیسیون اشاره کرد و گفت: حلریشه ای معضلات و مشکلات که از طریق شکایات مردمی به این کمیسیون می رسداز مهمترین برنامه های کمیسیون اصل 90 خواهد بود تا دچار روزمرگی و حل سطحیمشکلات نشود.
پورمختار با بیان اینکه کمیسیون اصل 90 از امروز(12 تیرماه)آمادگی پذیرش هر نوع شکایتی را دارد خاطر نشان کرد: امیدواریم با همکاری و تلاش همه حوزه های ذیربط تلاش این کمیسیون شاهدکاهش میزان شکایات مردم در حوزه های مربوط باشیم.
وی همچنین از رسیدگی به پرونده های مفتوحه موجود که از ادوار گذشته در این کمیسیون باقی مانده است خبر داد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet