هدر موبایل
1391/04/12 18:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی:

بستر خوبی برای گفتگو میان دو کشور ایران و مصر فراهم شده است

مواضعی که تا کنون از مرسی شنیده شده نشان دهنده ی نکات مشترک زیادی بین ایران و انقلابیونی است که در مصر در حال حاضر قدرت به دست دارند.
بستر خوبی برای گفتگو میان دو کشور ایران و مصر فراهم شده است مواضعی که تا کنون از مرسی شنیده شده نشان دهنده ی نکات مشترک زیادی بین ایران و انقلابیونی است که در مصر در حال حاضر قدرت به دست دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/5472.jpg بستر,خوبی,برای,گفتگو,میان,دو,کشور,ایران,و,مصر,فراهم,شده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) به مجلس نیوزگفت:این مساله مسلم است که اسلام گرایان در مصر روی کار آمدند و این وجه مشترک بین وضعیت ما بعد از انقلاب و در جمهوری  مصر است .

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ضمن مثبت دانستن ارتباط بین دو کشور ایران مصر افزود: انقلابیونی که امروز روی کار هستند با سلطه امریکا و غرب بر کشور مخالفند که این نیز وجه مشترک دیگری بین کشور ما با مصر است و همین دو عامل زمینه ی ارتباطات خوبی بین دو کشور را فراهم می کند.

وی تصریح کرد: مواضعی که تا کنون از مرسی شنیده شده نشان دهنده ی نکات مشترک زیادی بین ایران و انقلابیونی است که در مصر در حال حاضر قدرت به دست دارند .

نماینده اصولگرای مجلس افزود:به نظر می رسد بستر خوبی برای گفتگو میان دو کشور و دو ملت ایران و مصر فراهم شود،اما این مساله نیاز به آن دارد که ابتدا شورای عالی نظامی به صورت کامل  قدرت را به دولت منتقل کرده و دولت مصر مستقر شود و بعد دید چه اقداماتی می توان در جهت تعاملات مثبت و ذوب کردن یخ بین روابط ایران و مصر انجام داد.

نقوی حسینی در خاتمه حضور فعال دیپلماتیک کشور را در ارتباط با مصر مهم دانست و گفت:علیرغم اعمال نفوذ هایی که از سوی غربی ها در این باره وجود دارد ، جمهوری اسلامی باید در این عرصه ارتباط با مصر حضور فعال دیپلماتیک داشته باشد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet