خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/04/14 08:36:29
سرویس استان ها
موسوی اصل با اشاره به ظرفیت های محصول فندق استان اردبیل ، تاکید کرد:

صنعتی‌شدن کشاورزی عامل توسعه تولید داخلی

نماینده مردم گرمی در مجلس ، گفت: باید معیارهای فنی، استانداردها و ملاک‌های مشتریان خارج از کشور در محور صادرات مدنظر قرار بگیرد و این در حالی است که از تمامی ظرفیت‌های کشاورزی این حوزه انتخابیه بطور کامل استفاده نمی‌شود.
صنعتی‌شدن کشاورزی عامل توسعه تولید داخلی نماینده مردم گرمی در مجلس ، گفت: باید معیارهای فنی، استانداردها و ملاک‌های مشتریان خارج از کشور در محور صادرات مدنظر قرار بگیرد و این در حالی است که از تمامی ظرفیت‌های کشاورزی این حوزه انتخابیه بطور کامل استفاده نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/21825.jpg صنعتی‌شدن,کشاورزی,عامل,توسعه,,تولید,داخلی Icana

میرقسمت موسوی اصل در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود:تمام کسانی که به هر نحوی مرتبط با تولید هستند مسیر را برای صنعتی شدن کشاورزی باز کنند تا تولید به عزتی که باید در اقتصاد کشور داشته باشد برسد و بر این اساس بتوانیم به اهدافی درامر توسعه اقتصاد در کشور داریم برسیم.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تولیدات داخلی زیرمجموعه و تابعی از دانش و اقتصادبسیار گسترده‌تری به نام بازاریابی است، زیرا یکی از ابزارهای بسیار کارآمد در بازار جهانی و رقابت حمایت از خودکفایی ملی درامر تولید است.

وی ادامه داد: افزایش تولیدات داخلی و بهینه شدن کیفیت بسته بندی این کالاها، قطعأ تمایل عمومی مصرف کنندگان در بازارجهانی برای استفاده از کالاهای ایرانی افزایش می‌یابد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآورشد: ارتقاء معیارهای  صادرات محصولات ایرانی برای حضور رقابتی در بازارهای داخلی و خارجی از دیگر مواردی است که در راستای تحقق شعار سال باید مورد توجه تولید کنندگان داخلی قرار گیرد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet