هدر موبایل
1391/04/13 09:29:59
سرویس سیاسی
جلالی:سربازی گمنام امام زمان(ع) افتخاری بزرگ برای وزارت اطلاعات

موفقیت‌های اخیر وزارت اطلاعات، شاهکار اطلاعاتی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان(عج) شایسته تقدیر و ستایش هستند، گفت: بخشی از این موفقیت‌های اخیر وزارت اطلاعات در سالیان گذشته شاهکار اطلاعاتی بود و خدمتگذارانی که بدون هیچ چشم داشتی در این وزارت‌خانه فعال هستند، شایسته تقدیرند.
موفقیت‌های اخیر وزارت اطلاعات، شاهکار اطلاعاتی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان(عج) شایسته تقدیر و ستایش هستند، گفت: بخشی از این موفقیت‌های اخیر وزارت اطلاعات در سالیان گذشته شاهکار اطلاعاتی بود و خدمتگذارانی که بدون هیچ چشم داشتی در این وزارت‌خانه فعال هستند، شایسته تقدیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/2465.jpg موفقیت‌های,اخیر,وزارت,اطلاعات،,شاهکار,اطلاعاتی,است Icana

کاظم جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در طول انقلاب روز به روز بالند‌ه‌تر و قدرتمندتر از گذشته شده است، تصریح کرد: نام سربازی گمنام حضرت امام زمان (عج) که امام خمینی (ره) بر نیروهای دلسوز و زحمتکش وزارت اطلاعات نهاد، بزرگترین افتخار برای این نهاد است.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی افزود: نیروهایی که در وزارت اطلاعات مشغولند نیروهای دلسوز، فهیم، مومن و زبده‌ای هستند که طی سالیان اخیر موفقیت‌های بسیار زیادی را  به دست آوردند.

شاهکارهای اطلاعاتی در سالیان اخیر

وی با بیان اینکه بخشی از موفقیت‌های اخیر وزارت اطلاعات، حقیقتاً شاهکار اطلاعاتی بود، بازگردان دیپلمات ربوده شده ایرانی از پاکستان حشمت الله عطارزاده را یکی از این شاهکارها برشمرد و افزود: حتی در خاطرات عطارزاده آمده است که "من نمی‌دانستم چه کسانی مرا نجات دادند و به دست چه کسانی جابه‌جا می‌شوم؛ پس از اینکه وارد تهران شدم دریافتم که سربازان وزارت اطلاعات مرا به کشور بازگرداندند."

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس نهم، دستگیری ریگی و نفوذ در برخی از شبکه‌های با نام و نشان دنیا را از دیگر شاهکارهای اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) خواند که نشان از چابکی و زبردستی وزارت اطلاعات در سال‌های اخیر بوده است.

بخش کوچکی از زحمات وزارت اطلاعات رسانه‌ای می‌شود

جلالی بسیاری از موفقیت‌های بزرگ کشور را مرهون تلاش پشت صحنه زحمت‌کشان وزارت اطلاعات دانست و یادآور شد: بسیاری از تلاش‌های این نیروهای دلسوز و خدوم دیده نمی‌شود و بدون اینکه مسائل رسانه‌ای شود سربازان گمنام امام زمان بدون کوچک‌ترین چشم داشتی برای کشورفداکاری می‌کنند.

این نماینده اصولگرای مجلس ادامه داد: بسیاری از فعالیت‌های وزارت اطلاعات به دلیل مسائل امنیتی و مصالح کشور قابل طرح و رسانه‌ای شدن نیست و همین بخشی هم که رسانه‌ای شده ساختار اطلاعاتی است که بیانگر قدرت دستگاه اطلاعاتی ایران است.

وی تأکید کرد: آخرین اقدام وزارت اطلاعات که دستگیری عوامل ترور دانشمندان هسته‌ای است، دیگر اقدام ویژه وزارت اطلاعات در سالیان اخیر بوده که حتی بخش‌های کوچکی ازاین اقدام نیز  آن رسانه‌ای شد.

جلالی گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) که همواره بدون هیچ ادعایی نامی از آنان برده نمی‌شود، شایسته تقدیر و ستایش هستند.

محبوبیت و مقبولیت دستگاه اطلاعاتی ایران نقطه تمایز با سایر کشورها

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یکی از نقاط تمایز وزارت اطلاعات ایران با سایر دستگاه‌های اطلاعاتی دیگر در جهان را محبوبیت و مقبولیت عمومی آن خواند و افزود: دستگاه‌های اطلاعاتی سایر کشورها معمولاً به دلیل برخی اقدام‌هایی که انجام می‌دهند، از چهره موجهی نزد عموم مردم ندارند ولی وزارت اطلاعات دارای محبوبیت بوده و چهره خدومی در کشور دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet