خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/04/13 09:05:56
سرویس صحن
رئیس کمیسیون تحقیق:

رسیدگی شورای نگهبان درباره استفاده از ارز تحصیلی متأهلی توسط احمد توکلی

رئیس کمیسیون تحقیق با بیان اینکه هیچ خدشه ای در پرونده و اعتبارنامه احمد توکلی وجود ندارد گفت: شورای نگهبان موضوع استفاده از ارز تحصیلی متأهلی توسط وی را مورد بررسی قرار داده است.
رسیدگی شورای نگهبان درباره استفاده از ارز تحصیلی متأهلی توسط احمد توکلی رئیس کمیسیون تحقیق با بیان اینکه هیچ خدشه ای در پرونده و اعتبارنامه احمد توکلی وجود ندارد گفت: شورای نگهبان موضوع استفاده از ارز تحصیلی متأهلی توسط وی را مورد بررسی قرار داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/21327.jpg رسیدگی,شورای,نگهبان,درباره,استفاده,از,ارز,تحصیلی,متأهلی,توسط,احمد,توکلی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در جلسه علنی امروز (سه شنبه 13 تیر) مجلس شورای اسلامی، الله یار ملک شاهی رئیس کمیسیون تحقیق با اشاره به تحقیقات به عمل آمده در رابطه با اعتبارنامه احمد توکلی گفت: به دنبال اعتراض ایشان به بعضی از اعتبارنامه ها چند نفر از نمایندگان نیز به اعتبارنامه ایشان اعتراض کردند که همچنان  می توان به اعتبارنامه حسینی نماینده قصرشیرین،موسوی نژاد نماینده دشتستان، ایرانپور نماینده مبارکه اشاره کرد.

وی در ادامه در رابطه با محورهای مورد نظر در اعتراض های صورت گرفته توضیح داد: یکی از اعتراضات در رابطه با ساخت مدرسه در زمینی بود که گزارش های به عمل آمده نشان داد در این زمینه هیچگونه مالکیت ایشان محرز نشده است.

نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: همچنین استفاده از ارز تحصیلی متأهلی در زمانی که وی به صورتمجردی در انگلستان به سر می برده است از سوی کمیسیون تحقیق مورد بررسی قرار گرفت پس از استعلام از شورای نگهبان اعلام شد بررسی هایی صورت گرفته و رسیدگی شده است لذا نیاز به بررسی کمیسیون تحقیق وجود ندارد.

وی در ادامه گفت: با توجه به ماده 70 اعتقاد دارم این موضوع در مجلس قابل طرح نیست اما با توجه به تأکیدات رئیس مجلس طبق آیین نامه داخلی اقدام شد.

رئیس کمیسیون تحقیق تأکید کرد: بررسی های یک ماهه کمیسیون تحقیق نشان می دهد هیچ خدشه ای در پرونده احمد توکلی نماینده تهران وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet