هدر موبایل
1391/04/13 09:41:51
سرویس صحن
ایرانپور در اعتراض به اعتبارنامه احمد توکلی:

برخی رأی خود را بالاتر از رأی شورای نگهبان می‌دانند

نماینده مردم مبارکه در اعتراض به اعتبارنامه احمد توکلی گفت: در حال حاضر مهمترین مشکلات کشور مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است که با مطرح کردن اعتراض های بی مورد در صحن علنی مجلس فقط وقت نمایندگان برای رسیدگی به امور تلف می شود.
برخی رأی خود را بالاتر از رأی شورای نگهبان می‌دانند نماینده مردم مبارکه در اعتراض به اعتبارنامه احمد توکلی گفت: در حال حاضر مهمترین مشکلات کشور مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است که با مطرح کردن اعتراض های بی مورد در صحن علنی مجلس فقط وقت نمایندگان برای رسیدگی به امور تلف می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/19394.jpg برخی,رأی,خود,را,بالاتر,از,رأی,شورای,نگهبان,می‌دانند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی ایرانپور در جلسه علنی امروز (سه شنبه 13 تیر) مجلس شورای اسلامی،در اعتراض به اعتبارنامه احمد توکلی گفت: برخی تصور می کنند که بزرگ بودن فقط به بیان اعتراضات بی مورد و رأی خود را بالاتر از رأی شورای نگهبان و نمایندگان مردم در خانه ملت است،در صورتی که چنین نیست و همه کسانی که اعتراضی به اعتبارنامه ها داشته اند خود نیز در گذشته اشتباهاتی را مرتکب شده اند.

وی افزود: مهمترین اعتراض آقای توکلی نسبت به اعتبارنامه بنده اخذ مدرک دکترا ی اینجانب بود در صورتی که بنده به خارج از کشور سفر نکرده و مدرک دکترای خود را به مدت 7 سال کسب کردم.

نماینده مردم مبارکه در مجلس اظهار داشت: نباید هر حرف پوچی را بدون پایه و اساس به سایر نمایندگان که با نظر شورای نگهبان و رأی مستقیم ملت انتخاب شده اند از تریبون مجلس به زبان آورده و فقط وقت مجلس را تلف کرد.

وی یادآور شد: آقای توکلی بگویند که کدام دانشگاه در دنیا وجود دارد که در مدت 11 ماه به افراد دکترا بدهد، نشانی آن را برای ما نیز اعلام کند.

نماینده مردم مبارکه در پایان یادآور شد: مجلس نباید اجازه دهد تا چنین افرادی با طرح مسائل بی مورد و جلوگیری از وقت مفید مجلس به افراد نسبت های ناروا زده و رأی مردم را زیر سؤال ببرند که اگر این موضوع در چارچوب آیین نامه است اصلاح شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet