هدر موبایل
1391/04/13 09:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصباحی مقدم:

دولت تا به حال نتوانسته گرانی را مهار کند

تحریم ها ربطی به گرانی ها ندارد و این واقعا خیانت است که اگر کسی تصور و اعلام کند که علت گرانی،تحریم ها است؛واقعیت مساله بیان شود،باید ضعف ها پذیرفت و تحریم را علل گرانی اعلام نکرد.
دولت تا به حال نتوانسته گرانی را مهار کند تحریم ها ربطی به گرانی ها ندارد و این واقعا خیانت است که اگر کسی تصور و اعلام کند که علت گرانی،تحریم ها است؛واقعیت مساله بیان شود،باید ضعف ها پذیرفت و تحریم را علل گرانی اعلام نکرد. https://cdn.icana.ir/d/019/8437.jpg دولت,تا,به,حال,نتوانسته,گرانی,را,مهار,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام غلامرضا مصباحی‌ مقدم رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به اعتدال گفت: ان شاء الله قیمت مرغ و گوشت با تدابیر برنامه ریزی شده از سوی دولت،به قیمت سال گذشته برگشت پیدا خواهد کرد و اگر برگشت هم پیدا نکند ، قطعا اوضاع از وضعیت فعلی بهتر خواهد شد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) افزود: متاسفانه تورم قابل ملاحظه ای را شاهد هستیم ، البته تورم 20 درصدی مطابق با پیش بینی هاست اما بیش از آن قابل تحمل نیست؛دولت می تواند و باید اوضاع فعلی را مدیریت کند تا به قیمت های سال قبل باز گردد و یا حداقل در همان سطح بیست درصد.

نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:تزریق نقدینگی از طریق پرداخت یارانه نقدی به خانوارها قطعا هزینه ها را بالا می برد و آثار تورمی همراه دارد ، علاوه بر این ، این عملکرد را خلاف قانون می دانیم و این را نیز انکار نمی کنیم که دولت تا به حال نتوانسته است گرانی را مهار کند.

وی افزود:تحریم ها ربطی به گرانی ها ندارد و این واقعا خیانت است که اگر کسی تصور و اعلام کند که علت گرانی،تحریم ها است؛من این را خیانت می دانم چون اثر روانی منفی روی جامعه دارد؛باید واقعیت مساله بیان شود ، ضعف ها پذیرفت و تحریم را علل گرانی اعلام نکرد.
مصباحی مقدم در خاتمه گفت:آنچه که واقعیت مساله است این است که سو مدیریت مسئولین اجرایی کشور موجب شده که وضعیت اقتصادی اینگونه شده است و این ضعف مدیریت را می تواند بر طرف شود،اگر بخواهند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet