هدر موبایل
1391/04/13 09:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نادر فریدونی:

نظارت بر اصناف تنها در حد شعار مطرح می شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس به ضعف نظارت در اصناف اشاره گفت:نظارت بر اصناف تنها در حد شعار مطرح می شود و این در حالیست که عوامل نظارتی و بازرسی باید در ادارات بازرگانی کل شهرستانها و استانها تشکیل شود.
نظارت بر اصناف تنها در حد شعار مطرح می شود عضو کمیسیون انرژی مجلس به ضعف نظارت در اصناف اشاره گفت:نظارت بر اصناف تنها در حد شعار مطرح می شود و این در حالیست که عوامل نظارتی و بازرسی باید در ادارات بازرگانی کل شهرستانها و استانها تشکیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/20784.jpg نظارت,بر,اصناف,تنها,در,حد,شعار,مطرح,می,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ نادر فریدونی نماینده مردم فیروز آباد، قیر، کارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر بیکاری و گرانی دو مقوله مهم حال حاضر کشور بوده و دغدغه اصلی همه سطوح جامعه است،به باشگاه خبرنگاران گفت:دولت و مجلس باید با برنامه ریزی و کار کارشناسی در راستای رفع معضلات اقتصادی که دامن گیر جامعه شده است حرکت و آنها را رفع کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه افزایش نقدینگی در دست مردم باید کنترل و نحوه هزینه آن نیز مشخص شود، اظهار داشت: دولت باید به صورت جدی به این موضوع ورود و با برنامه ریزی و درایت کامل این مسئله را حل کند.

فریدونی همچنین به ضعف نظارت در اصناف اشاره و تصریح کرد:نظارت بر اصناف تنها در حد شعار مطرح می شود و این در حالیست که عوامل نظارتی و بازرسی باید در  ادارات  بازرگانی کل شهرستانها و مراکز استانها تشکیل و مانع از رشد بی رویه قیمت کالا در کشور شود.

وی در خاتمه بر لزوم عدم اجرای فاز دوم قانون هدفمند سازی یارانه ها طی سال جاری تاکید کرد و گفت:‌ با وجود اجرای پرشتاب این قانون در سال گذشته ضروری است قانون هدفمند سازی در سال جاری اجرا نشده و به سال 92 موکول شود./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet